شناسهٔ خبر: 36499 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

کاظمی منش به پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی خبر داد:

جابجایی ۸۲۱ هزار مسافر از طریق ناوگان ریلی کشور در دور اول سفر‌های نوروزی/ رشد ۵درصدی نسبت به سال پیش

قطار 5 ستاره فدک مدیركل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه‌آهن با اشاره به میزان تردد مسافر در دور اول سفرهای نوروزی از ۲۵ اسفند ۹۵ تا ۴ فروردین ۹۶ گفت: طی این مدت ۸۲۱ هزار مسافر از طریق ناوگان حمل‌ونقل ریلی جابجا شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵درصد رشد داشته است.

علی كاظمی منش در گفتگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به آمار تردد و جابجایی مسافر از طریق ناوگان حمل‌ونقل ریلی در دور اول سفرهای نوروزی حدفاصل ۲۵ اسفند تا پایان روز ۴ فروردین ۹۶ اظهار داشت: طی این مدت ۸۲۱ هزار مسافر از طریق ناوگان حمل‌ونقل ریلی جابجا شده است که نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۵درصد رشد داشته است.

وی افزود: از ابتدای ۲۵ اسفند تا پایان روز ۴ فروردین ۱۹۵۸ رام قطار  در شبکه سیر داشته‌اند.

مدیركل برنامه‌ریزی و نظارت بر خدمات مسافری راه‌آهن ضریب اشغال در دور اول سفرهای نوروزی را ۸۳.۵ درصد اعلام کرد و گفت: این ضریب اشغال در حالی حاصل شده است که طی مدت مشابه سال قبل ۷۶ درصد بوده است.

کاظمی‌منش در پایان با اشاره به سامانه صدای مسافر راه‌آهن خاطرنشان کرد: هموطنان می‌توانند ضمن تماس با شماره ۰۲۱۵۱۴۹ از تمامی اطلاعات، مشخصات و امکانات قطارها، ایستگاه‌ها، موقعیت مکانی قطارها در شبکه و مراکز فروش فروش بلیت مطلع شوند. همچنین این سامانه آماده دریافت پیشنهادات، شکایات و انتقادات مردم است.

نظر شما