شناسهٔ خبر: 36526 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

استاندار همدان خبر داد:

بهره‌برداری از راه‌آهن تهران- همدان در هفته نخست اردیبهشت‌ماه

قطار استاندار همدان در بازدید از رروند اجرایی راه آهن تهران- همدان اعلام کرد: راه‌آهن تهران ـ همدان هفته اول اردیبهشت به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه وشهرسازی استان همدان،" محمد ناصر نیکبخت" با  بیان اینکه راه‌آهن تهران ـ همدان هفته اول اردیبهشت ماه به بهره‌برداری می‌رسد، گفت: با توجه به علاقمندی رئیس جمهور برای حضور در افتتاحیه پروژه، امید است در این مراسم حضور یابد.

وی در  بازدید از روند ریل‌گذاری راه آهن تهران ـ همدان در محل ایستگاه فامنین اظهار کرد: با حضور معاون وزیر راه وشهر سازی در بازدید از پروژه راه آهن تهران ـ همدان شرایط تسریع در کار پروژه بیشتر فراهم خواهد شد. 

وی با بیان اینکه تا ایستگاه همدان باید ۴۰کیلومتر دیگر ریل‌گذاری شود، گفت: چند روز پیش ۳۰ میلیارد تومان به پروژه راه آهن تهران ـ همدان اختصاص یافته که پرداخت هم شد.

استاندار همدان با اشاره به اینکه این پروژه با دریافت ۳۰۰ میلیارد تومان اعتبار تخصیصی مشکل مالی ندارد، افزود: قرار است روزانه دو کیلومتر ریل‌گذاری انجام شود.

وی با بیان اینکه این پروژه هفته اول اردیبهشت ماه به بهره‌برداری می‌رسد، اضافه کرد: با توجه به علاقمندی رئیس جمهور برای حضور در افتتاحیه پروژه، امید است در این مراسم حضور یابد./

نظر شما