ردیف |
نام استان |
نام محور |
وضعیت ترافیک |
میانگین تردد در ساعت |
میانگین سرعت |
۱ |
تهران |
آزادراه قم - گرمسار |
روان |
۳۶ |
۹۸ |
۲ |
تهران |
تهران - قم (آزادراه) |
روان |
۳۶۹ |
۸۸ |
۳ |
تهران |
تهران - ساوه (ابتداي آزادراه) |
روان |
۲۹۱ |
۷۷ |
۴ |
تهران |
تهران - جاجرود |
روان |
۲۱۶ |
۷۴ |
۵ |
تهران |
تهران - پرديس (ابتداي آزادراه) |
روان |
۵۸ |
۸۴ |
۶ |
تهران |
تهران - پرديس (انتهاي آزادراه) |
روان |
۵۹ |
۸۴ |
۷ |
تهران |
تهران - پاکدشت |
روان |
۵۳۹ |
۸۹ |
۸ |
تهران |
عوارضي تهران - قم |
روان |
۷۳۴ |
۶۷ |
۹ |
تهران |
چرمشهر - حسنآباد |
روان |
۲۳ |
۸۱ |
۱۰ |
تهران |
امام زاده داوود - تهران |
روان |
۶۲ |
۵۵ |
۱۱ |
تهران |
تهران - لواسان (طلاييه) |
روان |
۱۹۹ |
۷۱ |
۱۲ |
تهران |
تهران - لواسان (سوهانک) |
روان |
۷۸ |
۶۲ |
۱۳ |
تهران |
آزادراه تهران - ساوه(پرند) |
روان |
۴۲۰ |
۷۰ |
۱۴ |
تهران |
آزادراه گرمسار - قم |
روان |
۳۸ |
۱۰۲ |
۱۵ |
تهران |
قم - تهران (آزادراه) |
روان |
۳۳۹ |
۹۰ |
۱۶ |
تهران |
ساوه - تهران (ابتداي آزادراه) |
روان |
۲۸۷ |
۹۴ |
۱۷ |
تهران |
جاجرود - تهران |
روان |
۲۲۶ |
۶۹ |
۱۸ |
تهران |
پرديس - تهران (ابتداي آزادراه) |
روان |
۱۹۳ |
۷۹ |
۱۹ |
تهران |
پرديس - تهران (انتهاي آزادراه) |
روان |
۱۹۳ |
۷۹ |
۲۰ |
تهران |
پاکدشت - تهران |
روان |
۵۰۷ |
۸۰ |
۲۱ |
تهران |
قم - تهران عوارضي |
سنگین |
۷۵۶ |
۲۱ |
۲۲ |
تهران |
حسن آباد - چرمشهر |
روان |
۱۰ |
۸۸ |
۲۳ |
تهران |
تهران - امام زاده داوود |
روان |
۶۳ |
۵۳ |
۲۴ |
تهران |
لواسان - تهران (طلاييه) |
روان |
۲۴۳ |
۷۳ |
۲۵ |
تهران |
لواسان - تهران (سوهانک) |
روان |
۱۲۰ |
۶۶ |
۲۶ |
تهران |
آزادراه ساوه - تهران(پرند) |
روان |
۳۷۲ |
۹۰ |
۲۷ |
تهران |
اسلامشهر - واوان |
روان |
۷۸ |
۸۲ |
۲۸ |
تهران |
واوان - اسلامشهر |
روان |
۱۰۵ |
۸۰ |
۲۹ |
تهران |
آبسرد - ايوانکي |
روان |
۲۷ |
۶۵ |
۳۰ |
تهران |
رودهن - دماوند |
روان |
۱۴۹ |
۷۵ |
۳۱ |
تهران |
دماوند - فيروزکوه |
روان |
۱۱۳ |
۸۲ |
۳۲ |
تهران |
آبعلي - سه راهي مشاء |
روان |
۹۱ |
۶۷ |
۳۳ |
تهران |
سه راهي مشاء - امامزاده هاشم |
روان |
۲۰۷ |
۷۸ |
۳۴ |
تهران |
کمربندي جنوبي رودهن (انتهاي پرديس - دماوند) |
روان |
۳۵۷ |
۹۱ |
۳۵ |
تهران |
فيروزکوه - سمنان |
روان |
۱۸ |
۷۷ |
۳۶ |
تهران |
آبسرد - گيلاوند |
روان |
۱۴۲ |
۹۵ |
۳۷ |
تهران |
آبسرد - سربندان |
روان |
۱۱۵ |
۹۰ |
۳۸ |
تهران |
سربندان - امين آباد |
روان |
۱۱۴ |
۸۲ |
۳۹ |
تهران |
دماوند - گيلاوند |
روان |
۴۵۸ |
۷۷ |
۴۰ |
تهران |
ايوانکي - آبسرد |
روان |
۱۹ |
۶۶ |
۴۱ |
تهران |
دماوند - رودهن |
روان |
۱۹۴ |
۸۰ |
۴۲ |
تهران |
فيروزکوه - دماوند |
روان |
۱۰۱ |
۷۹ |
۴۳ |
تهران |
سه راهي مشاء - آبعلي |
نیمه سنگین |
۱۰۹ |
۶۰ |
۴۴ |
تهران |
امامزاده هاشم - سه راهي مشاء |
روان |
۲۷ |
۵۶ |
۴۵ |
تهران |
کمربندي جنوبي رودهن (دماوند - انتهاي پرديس) |
روان |
۳۰۳ |
۸۵ |
۴۶ |
تهران |
سمنان - فيروزکوه |
روان |
۱۴ |
۸۴ |
۴۷ |
تهران |
گيلاوند - آبسرد |
روان |
۱۲۱ |
۹۷ |
۴۸ |
تهران |
سربندان - آبسرد |
روان |
۱۱۲ |
۸۲ |
۴۹ |
تهران |
امين آباد - سربندان |
روان |
۹۸ |
۷۹ |
۵۰ |
تهران |
گيلاوند - دماوند |
روان |
۴۵۰ |
۸۰ |
۵۱ |
تهران |
فيروزکوه - گدوک |
روان |
۹۹ |
۷۵ |
۵۲ |
تهران |
سه راهي ارجمند - فيروزکوه |
روان |
۳۵۸ |
۸۸ |
۵۳ |
تهران |
گدوک - فيروزکوه |
روان |
۱۰۵ |
۸۹ |
۵۴ |
تهران |
فيروزکوه - سه راهي ارجمند |
روان |
۳۲۳ |
۱۰۲ |
۵۵ |
تهران |
تهران - فشم |
نیمه سنگین |
۹۴ |
۵۶ |
۵۶ |
تهران |
فشم - ميگون |
روان |
۴۰ |
۵۹ |
۵۷ |
تهران |
شمشک - ميگون |
نامشخص |
|
|
۵۸ |
تهران |
شمشک - ديزين |
روان |
۰ |
۰ |
۵۹ |
تهران |
فشم - تهران |
روان |
۶۱ |
۵۸ |
۶۰ |
تهران |
ميگون - فشم |
روان |
۷۹ |
۵۲ |
۶۱ |
تهران |
ميگون - شمشک |
نامشخص |
|
|
۶۲ |
تهران |
ديزين - شمشک |
روان |
۶ |
۵۲ |
۶۳ |
تهران |
تهران - شهريار (چيتگر - باغستان) |
روان |
۲۶۸ |
۸۳ |
۶۴ |
تهران |
تهران - شهريار (دپو) |
روان |
۶۳۹ |
۸۲ |
۶۵ |
تهران |
شهريار - تهران (چيتگر - باغستان) |
روان |
۲۹۶ |
۷۸ |
۶۶ |
تهران |
شهريار (دپو) - تهران |
روان |
۴۰۹ |
۸۴ |
۶۷ |
تهران |
تهران - حسن آباد (جاده قديم قم) |
روان |
۵۰ |
۷۰ |
۶۸ |
تهران |
رباط کريم - ساوه |
روان |
۳۹ |
۸۰ |
۶۹ |
تهران |
حسن آباد - تهران (جاده قديم قم) |
روان |
۴۱ |
۸۶ |
۷۰ |
تهران |
ساوه - رباط کريم |
روان |
۳۷ |
۹۵ |
۷۱ |
تهران |
همت - وردآورد |
روان |
۴۹۳ |
۸۵ |
۷۲ |
تهران |
وردآورد - همت |
روان |
۱۴۳ |
۹۰ |
۷۳ |
تهران |
کمربندي دوم تهران (ورامين - شورآباد) |
روان |
۰ |
۰ |
۷۴ |
تهران |
ري - قرچک |
روان |
۴۷۸ |
۹۳ |
۷۵ |
تهران |
کمربندي دوم تهران (شورآباد - ورامين) |
روان |
۱۱۱ |
۹۰ |
۷۶ |
تهران |
قرچک - ري |
روان |
۱۶۹ |
۷۵ |
۷۷ |
تهران |
پاکدشت - شريف آباد |
روان |
۲۲۰ |
۸۸ |
۷۸ |
تهران |
شريف آباد - پاکدشت |
روان |
۲۷۶ |
۸۷ |
۷۹ |
تهران |
آزادراه تهران - کرج (عوارضي قديم) |
نیمه سنگین |
۱۶۰۰ |
۷۴ |
۸۰ |
تهران |
آزادراه کرج - تهران (عوارضي قديم) |
نیمه سنگین |
۱۸۹۹ |
۶۸ |
۸۱ |
تهران |
رودهن - آبعلي |
روان |
۸۲ |
۷۸ |
۸۲ |
تهران |
آبعلي - رودهن |
روان |
۱۱۶ |
۶۴ |
۸۳ |
تهران |
وهن آباد - جاده قديم قم |
روان |
۱۶ |
۸۴ |
۸۴ |
تهران |
جاده قديم قم - وهن آباد |
روان |
۱۱ |
۸۱ |
۸۵ |
تهران |
آدران - شهريار |
روان |
۱۲۵ |
۷۰ |
۸۶ |
تهران |
شهريار - آدران |
روان |
۱۵۹ |
۷۰ |
۸۷ |
تهران |
ملارد - صفادشت |
روان |
۱۷۷ |
۸۱ |
۸۸ |
تهران |
صفادشت - ملارد |
روان |
۹۴ |
۷۷ |
۸۹ |
تهران |
رباط کريم - شهريار |
روان |
۱۷۶ |
۸۱ |
۹۰ |
تهران |
شهريار - رباط کريم |
روان |
۸۸ |
|
نظر شما