شناسهٔ خبر: 36737 - سرویس جاده‌ای
نسخه قابل چاپ

ترافیک سنگین در محور آمل - تهران/ بارش برف و باران در راه‌های کشور

جاده ترافیک مرکز مدیریت راه های کشور وضعیت ترافیک در محور آمل - تهران را «سنگین» و در محور چالوس - کرج «نیمه سنگین» اعلام کرد و از بارش باران و برف در بیشتر راه های کشور خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی و بر اساس تصاویر دریافتی از دورین های نظارتی این مرکز، ترافیک در محور آمل - تهران در محدوده پارک جنگلی آمال و نارنجستان سنگین گزارش شده است.

در جاده چالوس - کرج نیز وضعیت ترافیک به دلیل حجم بالای بازگشت مسافران نوروزی نیمه سنگین بوده ولی در سایر محورهای اصلی کشور ترافیک عادی و روان است.

مرکز مدیریت راه های کشور با اعلام بارش برف و باران در محورهای آذربایجان شرقی، البرز، اردبیل و مازندران، از بارش باران در برخی محورهای استان های اصفهان، تهران، خراسان شمالی، زنجان، همدان، مرکزی، لرستان، گلستان و گیلان خبر داد.

همچنین در گردنه اسدی و امین الله خراسان شمالی پدیده مه گرفتگی و در محور کندوان بارش برف گزارش شده است.

بر اساس اعلام این مرکز، در دو مسیر اصلی امیدیه - بند دیلم در استان خوزستان و استهبان - نی ریز در استان فارس به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود است.

بر اساس اخطارهای هواشناسی نیز از دیروز (جمعه) بارش برف و باران در استان های اردبیل و جاده های کوهستانی شمال آذربایجان غربی و شرقی، زنجان، البرز، تهران، گیلان، مازندران و قزوین آغاز شده است.

این مرکز با توجه به اعلام هواشناسی مبنی بر احتمال سیلابی شدن مسیل ها و آبگرفتگی معابر عمومی در استان های کردستان، کهگیلویه و بویراحمد، کرمانشاه، لرستان، شمال ایلام و شمال خوزستان، از هموطنان خواست تا در هنگام سفر تجهیزات ایمنی کافی به همراه داشته باشند.

نظر شما