شناسهٔ خبر: 37462 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

عضو هيات مديره شهرهای جديد خبر داد:

برنامه‌ای برای افزايش قيمت مسکن مهر نداريم

مسکن مهر عضو هیات مدیره شرکت عمران شهرهای جدید اعلام کرد: با توجه به اینکه اکثر پروژه‌های مسکن مهر در شهرهای جدید کشور تکمیل شده و در حال تحویل هستند، قیمتهای نهایی پروژه‌ها در سال گذشته مشخص شد و افزایش قیمت نداشته‌ایم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایسنا اظهار کرد: شرکت عمران شهرهای جدید پیرو پرسش‌های اخیر برخی خبرگزاری‌ها و رسانه‌ها مبنی بر افزایش قیمت تعدادی از پروژه‌های مسکن مهر شهرهای جدید کشور این موضوع را تأیید نمی‌کند.

وی افزود: قیمت واحدهای مسکن مهر از سال گذشته نهایی شده که پیمانکاران این موضوع را پذیرفته‌اند و بر طبق آن موظف به تکمیل واحدها هستند. به اعتقاد ما با وجود افزایش تسهیلات از ۳۰ به ۴۰ میلیون تومان کمک خوبی به متقاضیان و پیمانکاران شده و لذا افزایش قیمت، توجیهی ندارد.

عضو هیات مدیره شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید تاکید کرد: هیچ پیمانکاری حق مطالبه بدون هماهنگی با شرکت عمران شهرهای جدید را از متقاضیان نداشته و این کار خلاف قانون است.

به گفته روانفر، هرگونه خبر و گمانه زنی مبنی بر افزایش قیمت واحدهای مسکن مهر در شهرهای جدید کشور، نادرست است و اعلام می‌کنیم قیمت های نهایی طبق مصوبات قبلی پابرجا خواهد بود./

نظر شما