شناسهٔ خبر: 37814 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری زنجان خبرداد

حضور راهداران در مناطق سیل‌زده خدابنده/ تداوم بارش پراکنده باران در محورهای زنجان

سیل مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از حضور راهداران در مناطق سیل‌زده شهرستان خدابنده خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای زنجان، ایرج دست‌نشان، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان با بیان اینکه راهداران به دلیل شرایط جوی استان، در آماده‌باش کامل به سر می‌برند، افزود: در حال حاضر شاهد حضور راهداران در مناطق سیل‌زده شهرستان خدابنده هستیم.

وی با یادآوری اینکه از روز گذشته شاهد بارش پراکنده باران در برخی از محورهای استان هستیم، تصریح کرد: این بارش‌ها امروز نیز در آزادراه و ترانزیت زنجان ـ قزوین (همراه با مه غلیظ؛در حدفاصل کیلومتر ٥٥ تا ٦٥) و نیز آزادراه زنجان ـ تبریز و ترانزیت زنجان ـ میانه (حدفاصل کیلومتر ٤٥ تا ٥٥) تداوم دارد.

این مسئول ادامه داد: بارش پراکنده باران در محورهای زنجان ـ بیجار (انتهای حوزه استحفاظی استان زنجان)، زنجان ـ دندی (همراه با مه ناپایدار در گردنه قلی‌کندی)، زنجان ـ طارم (همراه با مه غلیظ در ارتفاعات)، زنجان ـ تهم ـ چورزق (همراه با مه غلیظ در ارتفاعات)، زنجان ـ ارمغانخانه و نیک‌پی ـ ماه‌نشان (گردنه اندآباد) نیز مشاهده می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد: تردد در سایر جاده‌های اصلی و فرعی استان، با رعایت جوانب احتیاط و سرعت مطمئنه در جریان است.

نظر شما