شناسهٔ خبر: 37873 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در اولین جلسه شورای مسکن خبر داد:

بهره‌برداری از ۱۴۸۹ واحد مسکن مهر خراسان جنوبی در سال جاری

نشست مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی در اولین جلسه شورای مسکن گفت: ۱۴۸۹ واحد مسکن مهر خراسان جنوبی امسال آماده بهره‌برداری و افتتاح است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مهدی جعفری در اولین جلسه شورای مسکن خراسان جنوبی در سال جاری که به ریاست استاندار محترم در محل سالن اجتماعات استانداری برگزار شد، اظهار کرد: خراسان جنوبی جزو ۱۰ استان برتر کشور در حوزه اجرای مسکن مهر است که کمترین معضلات اجتماعی در این بخش را داشته است.

وی افزود: تاکنون تعداد ۲۲۴۴۴ واحد مسکن مهر در استان با خدمات زیربنایی به متقاضیان تحویل شده است.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی یادآور شد: تعداد یک هزار و ۶۰۵ واحد مسکن مهر در شهر بیرجند باقی‌مانده که بیش از ۵۶۰ واحد تا پایان اردیبهشت‌ماه امسال آماده واگذاری است. همچنین از یک هزار و ۴۲ واحد باقی‌مانده مسکن مهر در بیرجند که دارای ۹۰ درصد پیشرفت فیزیکی است فقط ۱۸ واحد فاقد متقاضی است.

جعفری گفت: اداره کل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از سال ۸۷ تاکنون ۶ میلیارد و ۴۰۰ میلیون تومان یارانه در اختیار شرکت‌های خدمات‌رسان شامل: آب و برق و گاز قرار داده است و بیش از ۶۰ درصد احداث مسکن‌های مهر در استان توسط تعاونی‌ها به سرانجام رسیده است.

نظر شما