شناسهٔ خبر: 38222 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

دانشور اعلام کرد:

زالوصفت نامیدن کارآفرینان نشانه نبود عقلانیت است/ کنترل تورم و ارتباط با جهان، بهترین اقدام دولت یازدهم به نفع بخش خصوصی بود

خانوم دانشور عضو شورای اسلامی شهر تهران به طبقه بندی یکی از نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد و گفت: بر اساس منطق این نامزد انتخاباتی، کارآفرینان در زمره آن ۴ درصدی که گاه سرمایه دار و زالوصفت شان می‌خوانند، قرار می‌گیرند و ما هم از این قاعده مستثنی نیستیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایرنا، فاطمه دانشور روز یکشنبه در همایش بررسی راهکارهای توسعه کارآفرینی و کسب و کار شهری که در سالن همایش های رایزن برگزار شد، افزود: طبق تقسیم بندی های این نامزد ریاست جمهوری، ما کارآفرینان جزو آن ۴ درصد هستیم و در حالی که گاهی از زندگی و موفقیت های ما فیلم ساخته می شود، عده ای هم ما را سرمایه دار و زالوصفت می‌دانند که این دوگانگی در نگرش بدلیل نبود عقلانیت و نگاه درست به کارآفرین است.

وی اظهار کرد: بهترین رویداد برای بخش خصوصی کشور، امتداد مسیر دولت عقلانیت است زیرا در سالهای گذشته آنچه کارافرینان جامعه را اذیت می کرد، بی عقلی حاکم بر دولت بود. 

دانشور گفت: تداوم مسیر دولت روحانی برای کارآفرینان و بخش خصوصی راهگشاست زیرا شرایط و فضای کسب و کار را بهبود می بخشد. 

به اعتقاد او بهترین کار دولت روحانی که به نفع بخش خصوصی شد، کنترل تورم و ارتباط با جهان بود. 

وی در خصوص انتخابات ریاست جمهوری نیز اظهار کرد: هیچکدام از پنج نامزد حاضر در انتخابات ریاست جمهوری رقیب روحانی نیستند بلکه اصلی ترین رقیب او، بی تفاوتی نسبت به مشارکت در انتخابات است. 

دانشور ابراز امیدواری کرد که در دوره پنجم، شورایی در تهران انتخاب شود که منافع مردم را فدای منافع فردی نکند. 

 همایش بررسی راهکارهای توسعه کارآفرینی و کسب و کار شهری با حضور محسن هاشمی فعال سیاسی و حسن بیادی دبیرکل جمعیت آبادگران برگزار شد. /

نظر شما