شناسهٔ خبر: 38250 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

نماینده مردم تهران در مجلس اعلام کرد:

نامزدهای مدعی افزایش یارانه، راهکار خود را تشریح کنند/ افزایش یارانه به معنای دار زدن قانون است

مصطفی کواکبیان نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی گفت: افزایش یارانه که از سوی برخی نامزدهای ریاست جمهوری مطرح می‌شود در واقع به معنای دار زدن قانون است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از خبرآنلاین، مصطفی کواکبیان یکشنبه شب در جمع مردم بابل اعلام کرد: افزایش یارانه‌ها رفاه ملی نمی‌آورد بلکه آن چیزی که رفاه ملی را فراهم می‌کند درآمد ملی است که این درآمد از طریق تولیدات ملی اضافه می‌شود.

وی ادامه داد : بهتر است نامزدهایی که وعده افزایش یارانه را به مردم می‌دهند به خوبی تشریح کنند که منابع آن را از چه راهی می‌خواهند تامین کنند؟

کواکبیان اظهار کرد: امیدواریم احزاب به گونه‌ای در کشور نهادینه شوند که برای انتخابات ریاست جمهوری حزب بتواند نامزد خود را معرفی کند، چون در این صورت به طور قطع اگر آن دولت موفق عمل نکرد حزب شناسنامه‌دار است و باید به مردم پاسخ دهد.

وی افزود: براساس آموزه‌های دینی ما قدرت یک امانت است که باید به اهلش سپرده شود و مردم باید در ۲۹ اردیبهشت رییس جمهوری انتخاب کنند که کشور را در مسیر توسعه و پیشرفت قرار دهد نه اینکه کشور را به عقب برگرداند.

دبیرکل حزب مردم سالاری گفت: عده‌ای با شعارهای عوام فریبانه خواب‌های بدی برای این ملت دیده‌اند و به زعم خود نمی‌خواهند دولت روحانی دوباره رای بیاورد اما مردم خواب‌های آنان را آشفته خواهند ساخت و با یک حضور حداکثری رییس جمهوری اصلح را انتخاب خواهند کرد.

وی افزود: دولت تدبیر و امید کارهای نیمه تمام زیادی دارد و باید به این دولت فرصت داد تا کارهای نیمه تمام خود را به اتمام برساند.

کواکبیان گفت: عده‌ای بسیار در تلاش هستند تا دولتی شبیه دولت نهم و دهم سرکار بیاورند که همه ما آن دولت را درک کرده‌ایم و افزایش قیمت‌ها، تورم و رکود آن دولت را فراموش نخواهیم کرد.

وی افزود: تجربه تاریخی نشان داده است اگر در هر شهری بالای ۵۰ درصد واجدین شرایط در انتخابات شرکت کنند اصلاح طلبان پیروز این انتخابات خواهند بود و ضرورت دارد هر ایرانی منزل خود را ستاد روحانی کند تا رییس جمهور ما با رای بالا انتخاب شود.

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: ملت بداند اگر رییس جمهور با رای بالا انتخاب شود در عرصه بین‌المللی اقتدار جمهوری اسلامی افزایش می‌یابد و این اقتدار به نفع منافع ملی ماست./

نظر شما