شناسهٔ خبر: 38597 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر انجام شد:

تحویل واحدهای مسکن مهر به ساکنان بهشت کوهپایه‌ای/ تحویل و افتتاح ۱۱۷۵ واحد مسکن مهر در پردیس/ تحویل ۳ هزار واحد دیگر در آستانه میلاد امام حسن (ع)

بازدید در آستانه ماه مبارک رمضان ۱۱۷۵ واحد مسکن مهر با حضور قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی در امور مسکن مهر در شهر جدید پردیس تحویل و افتتاح شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی صبح امروز سه‌شنبه ۲۶ اردیبهشت در آستانه ماه پرفیض رمضان بهشت کوهپایه‌ای شهر جدید پردیس میزبان احمد اصغری مهرآبادی قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر و اعضای هیأت مدیره شرکت عمران شهرهای جدید شد.

امروز برای متقاضیان مسکن مهر پردیس روزی به یادماندنی است که ۸۸۵ واحد از فاز ۱۱ تحویل داده شد و ۲۹۰ واحد نیز در فاز ۸ افتتاح شد.

مهرآبادی در نخستین دقایق حضور در شهر جدید پردیس به بازدید واحدهای فاز ۱۱ رفت و سپس از تندیس پروژه‌های مسکن دره بهشت (فاز ۸) در ۲۹۰ واحد به پیمانکاری جهاد نصر زنجان رونمایی کرد.

واحدهای این فاز ۱۰۶ متر خالص و ۱۳۰ متر همراه با مشاعات را شامل می‌شوند و با هزینه‌ای بالغ بر ۲۱ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان و محوطه‌سازی با هزینه حدود ۲ میلیارد تومان اجرایی شده‌اند که جمع اعتبار هزینه شده برای کل ۱۱۷۵ واحد افتتاحی امروز ۱۳۰ میلیارد تومان بوده است.

همچنین قرار شده در قالب پروژه‌های محله‌محور توسط ۳ یا ۴ پیمانکار واحدهای آموزشی، تفریحی و فرهنگی این فازها مهیا شود.

در این برنامه قائم‌مقام وزیر راه و شهرسازی، شرکت عمران شهر جدید پردیس را مکلف کرد که تا میلاد امام حسن  (ع) ۳ هزار واحد دیگر را تحویل دهد.

امروز به طور نمادین کلید و سند یک واحد مسکن مهر توسط قائم‌مقام وزیر به خانواده پیریایی تحویل داده شد./

نظر شما