شناسهٔ خبر: 38650 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در استان گلستان انجام شد:

اتمام عملیات آسفالت راه روستایی در سیمین شهر استان گلستان

راه روستایی مدیر ساخت و توسعه راه‌های اداره کل راه و شهرسازی گلستان از پایان یافتن و بهره‌برداری از آخرین مرحله آسفالت راه روستایی التین تخماق به سیمین شهر به طول ۴ کیلومتر که از آرزوهای دیرینه مردم منطقه بود در روز گذشته خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، علی‌اکبر شاهینی در گفتگو با پایگاه اطلاع‌رسانی این اداره کل گفت: طول کل این محور ۱۲ کیلومتر با اعتبار ده میلیارد ریال بوده که ۸ کیلومتر از عملیات اجرایی آن در سال‌های گذشته انجام و مرحله پایانی این پروژه به طول چهار کیلومتر نیز در سال جاری به پایان رسید.

مدیر ساخت و توسعه راه‌های استان گلستان عملیات اجرایی این پروژه را شامل‌ترمیم، زیرسازی و بیس و آسفالت ذکر کرد و افزود: اعتبار این پروژه ۴۸۰۰ میلیون ریال از محل منابع استانی است که تاکنون هیچ‌گونه تخصیصی به این پروژه اختصاص نیافته است.

شاهینی افزود: با پایان یافتن این پروژه مردم روستاهای سقر تپه، توماچ لر، التین تخماق در حوزه سیمین شهر از راه مطلوب آسفالته برخوردار شده و باعث کاهش زمان سفر و صرفه‌جویی در مصرف سوخت و افزایش ایمنی و رونق اقتصادی منطقه خواهد شد.

نظر شما