شناسهٔ خبر: 39467 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در استان همدان انجام شد:

اتمام زیرسازی راه روستایی در کبودرآهنگ استان همدان

راهسازی رئیس اداره نظارت بر راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان از اتمام عملیات زیرسازی و روسازی راه روستایی حسن‌آباد کبودرآهنگ با اعتباری بالغ بر یک میلیارد تومان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، مسعود عسگری با بیان اینکه روستای حسن‌آباد از توابع شهرستان کبودرآهنگ دارای ۴۷ خانوار و ۱۵۶ نفر جمعیت است، اظهار کرد: این پروژه در راستای اهداف دولت به منظور آسفالت راه‌های روستایی برای روستاییان بالای ۲۰ خانوار در راستای تسهیل در عبور و مرور و دسترسی بیشتر روستاییان به سایر راه‌ها انجام شده است.

وی افزود: عملیات زیرسازی و روسازی این پروژه توسط شرکت اروند راه امیر و با نظارت اداره نظارت بر ساخت راه‌های روستایی به طول ۴ هزار متر و با عرض ۵.۵ و ضخامت ۶ سانتی‌متر اجرا شده است.

رئیس اداره نظارت بر راه‌های روستایی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان گفت: اجرای این پروژه راهسازی موجب تسهیل در عبور و مرور مردم روستای حسن‌آباد از طریق احداث راه آسفالته مناسب شده است.

وی با بیان اینکه قرارداد ساخت این راه روستایی از سال ۹۳ به تصویب رسیده اما به دلیل کمبود اعتبارات در سال جاری به اجرا و تکمیل رسیده است، بیان کرد: این طرح که جزو پروژه‌های اجرایی راه آسفالته در روستاهای بالای ۲۰ خانوار و کم برخوردار است امسال با یک میلیارد تومان اعتبار تکمیل و احداث شده است.

نظر شما