شناسهٔ خبر: 39567 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان مطرح کرد:

اصلاح پیچ ورودی نهاوند با اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیون ریال

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از اصلاح پیچ ورودی نهاوند با اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیون ریال تا عید فطر امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، فرهاد فرزانه در حاشیه بازدید از پروژه چهارخطه کردن ملایر- آورزمان – نهاوند اظهار کرد: پروژه چهارخطه کردن ملایر- آورزمان – نهاوند از معدود پروژه‌هایی در کشور است که امسال و به تازگی دارای ردیف اعتباری ملی شده و در آینده نیز اعتبار بهتری خواهد داشت.

وی گفت: پیمانکار پروژه باید با تمام توان و به کارگیری همه ماشین‌آلات و امکانات خود نسبت به اتمام عملیات باقیمانده و اجرای آسفالت محور قبل از فرا رسیدن فصل سرما و بارندگی اقدام کند.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان یادآور شد: چهارخطه شدن این محور از سال ۸۹ شروع شده و تاکنون با توجه به اینکه ردیف اعتباری ملی نداشته با ابلاغ اعتبارهای بسیار کم در سال‌های قبل تاکنون فقط ۱.۲ کیلومتر از آن چهارخطه شده است.

وی با بیان اینکه امسال و در صورت تخصیص صددرصدی اعتبارهای ابلاغی، امکان به بهره‌برداری رساندن حداقل پنج کیلومتر از این محور وجود دارد، بیان کرد: اصلاح پیچ ورودی نهاوند نیز با هزینه‌کرد و اعتباری بالغ بر ۶ هزار میلیون ریال حداکثر تا عید فطر امسال صورت خواهد گرفت که کمک بسیار زیادی به کاهش تصادفات این نقطه از محور می‌کند.

نظر شما