شناسهٔ خبر: 40110 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

شکیبی‌نسب خبر داد:

امداد پزشکی به خدمه یک تانکر نفتکش غیر ایرانی و خدمه موتور لنج صیادی در نزدیکی عسلویه

امداد و نجات دریایی امداد پزشکی به خدمه تانکر نفتکش غیر ایرانی HENNA و هم‌چنین عملیات امداد پزشکی به خدمه موتور لنج صیادی در نزدیکی عسلویه با موفقیت انجام شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از بوشهر، عملیات امداد پزشکی به خدمه نفتکش HENNA با موفقیت انجام شد.

محمد شکیبی‌نسب معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر، در این باره گفت:در پی اعلام اضطرار شناور یاد شده که از جزیره خارگ بسمت بندر عسلویه در حال تردد بود به مرکز فرعی جستجو ونجات عسلویه مبنی بر بیماری یکی از خدمه(فشار خون بالا)، بلا فاصله هماهنگی های لازم انجام و شناور هادی ۶ به منطقه اعزام شد.

شکیبی‌نسب افزود: با رسیدن شناور هادی ۶ به موقعیت اعلام شده و پس از انجام اقدامات اولیه، خدمه بیمار از شناور تحویل گرفته شد و در اسکله پارس بندر عسلویه تحویل عوامل اورژانس گردید.  

 معاون دریایی و بندری اداره کل بنادر و دریانوردی استان بوشهر هم‌چنین از عملیات امداد پزشکی به خدمه موتور لنج صیادی در نزدیکی عسلویه خبرداد و گفت: در پی اعلام اضطرار شناور  یاد شده به مرکز فرعی جستجو و نجات دریایی عسلویه مبنی بر نیاز فوری امداد پزشکی یکی از خدمه (بیهوشی) بلافاصله هماهنگی لازم صورت گرفت و شناور ناجی ۱۸ به منطقه اعزام گردید.

محمد شکیبی‌نسب افزود: با رسیدن ناجی ۱۸ به موقعیت اعام شده و پس از انجام اقدامات اولیه فرد مصدوم تحویل گرفته شد و در اسکله پارس بندر عسلویه تحویل عوامل اورژانس مستقر بر روی اسکله گردید.

نظر شما