شناسهٔ خبر: 40381 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان خبر داد:

نیاز به اعتبار ۵ میلیارد تومانی جهت اتمام ۹ پروژه راه روستایی ملایر

فرهاد فرزانه مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان با اشاره به اینکه در سال‌های گذشته عملیات اجرایی تعداد ۹ پروژه راه روستایی در شهرستان ملایر آغاز شده گفت: این تعداد پروژه با اعتباری بالغ بر ۵ میلیارد تومان در حال انجام است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، فرهاد فرزانه گفت: ۹ پروژه راه روستایی ملایر در حال حاضر بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد.

وی ادامه داد: در صورت تخصیص به موقع اعتبارات و اتمام این ۹ پروژه هیچ راه روستایی آسفالت نشده بالای ۲۰ خانوار جمعیت در شهرستان ملایر وجود ندارد.

فرزانه بیان کرد: از مجموع ۵ میلیارد اعتبار پروژه‌های راه روستایی ملایر مبلغ ۲ میلیارد تومان از محل منابع استانی و مبلغ ۳ میلیارد تومان نیز از منابع ملی تأمین می‌شود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان همدان از آغاز عملیات بهسازی و آسفالت راه روستایی مهدی‌آباد به حسن کوسج به طول ۳ هزار و ۲۰۰ متر با اعتبار ۷۰۰ میلیون تومان خبر داد و افزود: این طرح در آستانه عید فطر به بهره‌برداری رسید.

گفتنی است شهرستان ملایر دارای ۲۳۰ راه روستایی است که با اتمام و تکمیل این ۹ پروژه دیگر راه روستایی آسفالت نشده بالای ۲۰ خانوار در ملایر وجود ندارد.

نظر شما