شناسهٔ خبر: 41011 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

امسال انجام می‌شود:

آسفالت ۵ کیلومتر از راه روستایی درازنو در استان گلستان

آسفالت سرپرست راه و شهرسازی استان گلستان از آسفالت حدود ۵ کیلومتر راه روستایی کوهستانی کردکوی-درازنو در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی در نشست با فرماندار شهرستان کردکوی ضمن بیان این موضوع افزود: پروژه زیرسازی و آسفالت کردکوی-درازنو یک پروژه بسیار مهم و عظیمی است که اداره کل راه و شهرسازی به دنبال تکمیل آسفالت آن است.

وی افزود: عملیات حمل و پخش بیس در محور فوق در حال انجام است که بعد از اتمام آن آسفالت ۵ کیلومتر از محور فوق آغاز خواهد شد.

وی اعتبار در نظر گرفته شده پروژه فوق را ۱/۲ میلیارد تومان از اعتبارات ملی و استانی اعلام و بیان کرد: تاکنون در سال جاری هیچ‌گونه تخصیصی به این پروژه داده نشده و پروژه به صورت دیون در حال انجام است.

جمالی فرماندار شهرستان کردکوی در این دیدار آسفالت محور کردکوی-درازنو را از مهم‌ترین پروژه‌های اقتصادی شهرستان کردکوی ذکر و اشاره کرد: با آسفالت این محور در جذب گردشگر داخلی و خارجی و اقتصاد توریسم شهرستان رونق خوبی رخ خواهد داشت و اهالی ۶ روستای این محور از راه آسفالته مطلوب برخوردار خواهند شد.

گفتی است تاکنون از ۲۰ کیلومتر محور مذکور (سه‌راهی درازنو) حدود ۱۵ کیلومتر آن آسفالت و بهره‌برداری رسیده است.

نظر شما