شناسهٔ خبر: 41170 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد:

آغاز ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان در خراسان شمالی

آزمون سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: ثبت‌نام آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان، کاردان‌های فنی و معماران تجربی در این استان از امروز آغاز شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، مجید محمدی گفت: به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی سال جاری می‌رساند، آزمون‌های مذکور در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۰ و ۲۱ مهرماه امسال برگزار خواهد شد. 

محمدی افزود: ثبت‌نام آزمون‌های مذکور از امروز شنبه مورخ ۹۶/۰۴/۳۱ در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۵/۰۹ ادامه خواهد داشت.

وی اظهار کرد: لازم به ذکر است از آنجایی که مهلت زمانی تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود، لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند.

سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی تصریح کرد: طبق اطلاعیه دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان کشور در آزمون‌های مذکور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگیری از تردد در فواصل طولانی بین‌شهری، در برخی از استان‌های کشور حوزه‌های امتحانی در شهرهای جدید پیش‌بینی شده است که داوطلبان می‌توانند محل آزمون خود را در این شهرها انتخاب نمایند.

نظر شما