شناسهٔ خبر: 41187 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان اعلام کرد:

جزئيات ثبت‌نام و برگزاری آزمون ورود به حرفه مهندسان کاردان‌های‌فنی‌ساختمان

آزمون دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در اطلاعیه‌ای از آغاز ثبت نام ورود به حرفه مهندسان کاردان‌های‌فنی‌ساختمان و تعیین صلاحیت‌حرفه‌ای معماران‌تجربی سال جاری خبر داد و اعلام کرد که آزمون مذکور در ۲۰ و ۲۱ مهرماه سال جاری برگزار می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، دفتر مقررات ملی و کنترل ساختمان در اطلاعیه‌ای از آغاز ثبت‌نام آزمون ورود به حرفه مهندسان از امروز ۳۱ تیرماه خبر داد.

در این اطلاعیه آمده است: بدینوسیله به اطلاع کلیه داوطلبان شرکت در آزمون‌های ورود به حرفه مهندسان کاردان‌های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی سال‌جاری می‌رساند، آزمون‌های مذکور در روزهای پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۰ و ۲۱ مهر‌ماه سال‌جاری برگزار خواهد شد.  ثبت‌نام آزمون‌های مذکور از روز شنبه مورخ ۹۶.۴.۳۱ در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۹۶.۵.۹  ادامه خواهد داشت.

لازم  به‌ذکر است از آنجایی‌که مهلت زمانی تعیین شده قابل تمدید نخواهد بود، لذا به کلیه داوطلبان عزیز توصیه می‌گردد در مهلت زمانی تعیین شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمایند. همچنین در آزمون‌های مذکور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگیری از تردد در فواصل طولانی بین‌شهری، در برخی از استان‌های کشور حوزه‌های امتحانی در شهرهای جدید پیش‌بینی شده است که داوطلبان می‌توانند محل آزمون خود را در این شهرها انتخاب نمایند.

نظر شما