شناسهٔ خبر: 41248 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان:

۹ پروژه راهسازی در شهرستان علی‌آباد کتول در حال اجرا است

راهسازی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از فعال بودن ۹ پروژه راهسازی و ابنیه فنی در حوزه شهرستان علی‌آباد کتول با اعتبار معادل ۵۲ هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی در بازدید از پروژه‌های فعال شهرستان علی‌آباد کتول در حوزه راه و شهرسازی که با حضور اسدالله قره خانی نماینده مردم شریف شهرستان علی‌آباد کتول در مجلس شورای اسلامی برگزار شد، گفت: در حال حاضر ۹ پروژه راه روستایی و ابنیه فنی در شهرستان علی‌آباد کتول در حال اجرا است که با پایان آن در مجموع ۱۷ کیلومتر از راه‌های روستایی چلی علیا و چلی سفلی، طاویر، وسیع سر و فاضل‌آباد -باقرآباد آسفالت و اهالی روستاهای نامبرده از راه آسفالته مطلوب برخوردار خواهند شد.

وی افزود: هم‌اکنون پروژه‌های فوق ۶۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد و در حال زیرسازی و پخش بیس است که بعد از اتمام آسفالت آغاز خواهد شد.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان محل اعتبارات این پروژه‌ها را از محل منابع ملی و تبصره ۳۶ سیل اعلام و ادامه داد: پروژه‌های یاد شده در سالجاری به بهره‌برداری خواهد رسید.

محبوبی اضافه کرد: ترمیم و شمع کوبی پل ورودی شهر فاضل‌آباد، دیواره سازی محدوده پل و راه روستایی میان رستاق، احداث پل به دهانه ۵ متری، احداث دیوار سنگی ملاتی و دیوار سازی در محور محمدآباد – سیاه مرزکوه در مجموع به طول ۲۸۵ متر از دیگر پروژه‌های است که در این شهرستان در حال انجام است.

نظر شما