شناسهٔ خبر: 41268 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در خراسان جنوبی انجام شد:

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی از پروژه‌های راهسازی شهرستان طبس/ اتمام عملیات اجرایی پروژه آسفالت راه روستایی قنبرآباد- رضویه دیهوک

بازدید مدیرکل راه و شهرسازی خراسان جنوبی به‌منظور بررسی و بازدید از پروژه‌های در دست اجرا به شهرستان طبس سفر کرد، این در حالیست که عملیات آسفالت راه روستایی قنبرآباد - رضویه به پایان رسید.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان جنوبی، مهدی جعفری و هیئت همراه از پیشرفت عملیات اجرایی باندهای دوم طبس- یزد و طبس – اصفهان بازدید کرد و همزمان اراضی مورد نیاز جهت اجرای ادامه باندهای دوم به پیمانکار مربوطه تحویل داده شد.

جعفری در بازدید از پروژه ورودی طبس –بشرویه گفت: از مجموع چهار ورودی طبس، وظیفه احداث دو ورودی شامل: طبس – یزد و طبس- بشرویه به راه و شهرسازی محول شده که هم‌اکنون ورودی طبس – یزد در دست ساخت است و با پیگیری‌های صورت گرفته مناقصه باند دوم طبس- بشرویه نیز به زودی انجام می‌شود.

همچنین مهربان سرپرست اداره راه و شهرسازی دیهوک در خصوص پروژه عملیات آسفالت راه روستایی قنبرآباد - رضویه عنوان کرد: عملیات مذکور به طول ۷.۵ کیلومتر و از محل تأمین سهمیه قیر رایگان و اعتبارات داخلی انجام شد.

وی با بیان اینکه این پروژه در مدت ۵ روز انجام شد از مساعدت و همکاری مدیرکل راه و شهرسازی استان، مدیریت ساخت و توسعه راه‌ها، اداره نظارت بر ساخت راه‌های روستایی و همچنین همکاری مهندس آخوندی مسئول اداره راهداری و حمل و نقل جاده‌ای دیهوک و همکارانشان تقدیر و تشکر کرد.

نظر شما