شناسهٔ خبر: 42307 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

نعمتی اعلام کرد:

اقدامات آخوندی در حوزه مسکن فراتر از توقعات رییس جمهوری بود/ مسکن مهر یک موضوع خام و ناپخته بود

بهروز نعمتی عضو هیات ریییسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه صحبت های رییس جمهوری در دفاع از وزیر راه و شهرسازی نشان می دهد که عملکرد وی فراتر از توقعات بود،گفت:اخوندی از مجلس رای اعتماد می گیرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی در خصوص معرفی آخوندی به عنوان وزیر راه و مسکن و شهرسازی گفت: آخوندی یکی از ستون‌های دولت یازدهم بوده و معتقدم عملکرد وی در قابل قبول است اخوندی را جزو وزرای زحمتکش و فعال کابینه آقای روحانی می دانم.

‎بهروز نعمتی ادامه داد: با توجه به کارنامه و عملکرد آخوندی در دوره قبل من فکر می‌کنم ایشان از مجلس رای اعتماد بگیرند. به ویژه آنکه وی در دو نوبت استیضاح و سوالات ملی که در صحن علنی مجلس پیگیری می‌شد با قدرت و تسلط کامل توانستند نمایندگان را قانع کنند.

‎نایب رئیس فراکسیون مستقلین ولایی درباره برخی از صحبت‌ها مبنی بر عملکرد آخوندی در حوزه مسکن به ایلنا گفت: صحبت‌های رئیس جمهور در هنگام معرفی وی به عنوان وزیر مسکن نشان می‌داد که توقعات ایشان از آقای وزیر بیش از آنچه که تا به امروز انجام شده است. ما نباید فراموش کنیم که مسکن مهر یک موضوع خام و ناپخته بود و متاسفانه اقداماتی که در این حوزه انجام شده بود بدون کار کارشناسی بوده است.

‎نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی افزود: انصافاً فعالیت‌های آخوندی در این حوزه مسکن مهر بسیار حساب شده و کارشناسی بوده و در حوزه مسکن من نیز با ایشان هم‌نظر هستم و معتقدم باید به دنبال توسعه مسکن اجتماعی رفت و برای مردم خانه‌هایی در شان و شخصیت یک خانواده ایرانی ایجاد شود./

نظر شما