شناسهٔ خبر: 42379 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در آذربایجان‌شرقی انجام شد:

انجام عملیات آسفالت راه روستایی در شهرستان‌های شبستر و چاراویماق آذربایجان‌شرقی

راه روستایی رئیس اداره راه و شهرسازی شبستر از آسفالت راه روستایی کلانکش خبر داد، این در حالیست که به گفته رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود و چاراویماق عملیات احداث راه روستایی دوه یاتاقی کورانلو در چاراویماق آغاز شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان آذربایجان‌شرقی، مرتضی محمد مصری گفت: جهت روکش آسفالت این مسیر به طول ۳ کیلومتر و عرض متوسط ۶ متر مبلغ ۳۶۰ میلیون تومان هزینه شده است که ۲۰۰ میلیون تومان آن از محل اعتبارات ملی راه‌های روستایی تأمین شده و ۱۶۰ میلیون تومان جهت تأمین ۱۸۰ تن قیر مورد نیاز پروژه مصرف شده است.

وی افزود: شهرستان شبستر در طرح قیر رایگان وزارت راه و شهرسازی و جذب قیر و آسفالت راه‌های روستایی و شهری شهرستان بعد از شهر تبریز مقام دوم را به خود اختصاص داده است که جا دارد از تلاش‌های بی‌دریغ مسئولان شهرستان و استان و بخصوص پیگیری‌های نماینده شهرستان تشکر نمائیم.

همچنین علیرضا اوشال رئیس اداره راه و شهرسازی هشترود و چاراویماق عصر یک‌شنبه گفت: ۱۰ کیلومتر از راه روستایی دوه یاتاقی کورانلو شهرستان چاراویماق برای ایجاد مسیر راحتی و آرامش خاطر اهالی این روستا در حال احداث است.

وی در ادامه افزود: با اعتباری بالغ بر ۴۶۰ میلیون تومان و به طول ۱۰ کیلومتر طبق آیین‌نامه طرح هندسی راه‌های روستایی و تحت نظارت عوامل اداره راه شهرستان شروع شد.

اوشال ابراز امیدواری کرد: تلاش می‌شود پروژه فوق در طول ۴ ماه به اتمام رسیده و در اختیار اهالی این روستا قرار بگیرد.

نظر شما