شناسهٔ خبر: 42890 - سرویس ریلی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل رجا خبر داد:

رونمایی از ۲ طرح جدید شرکت قطارهای رجا برای خرید بلیت/ قابلیت خرید بلیت از طریق شبکه‌های اجتماعی و اپلیکیشن موبایلی

شرکت قطارهای مسافری رجا به منظور دسترسی آسان هموطنان به بلیت قطار و همچنین توسعه روش های خرید، شرکت حمل و نقل ریلی رجا از دو طرح جدید خود با نام های اپلیکیشن "آپ" و "ربات" تلگرام رونمایی کرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از خبر گزاری صدا و سیما مدیرعامل شرکت رجا با اعلام این خبر افزود: یکی از مهمترین دغدغه های خدمتگزاران مردم در شرکت رجا سهولت در دسترسی ها برای خرید بلیت قطار بوده و به همین جهت از چندی پیش استفاده از ظرفیت های ارتباطات الکترونیکی و شبکه های اجتماعی در دستور کار قرار گرفت.

محمد رجبی خاطرنشان کرد: با توجه به تعدد کاربران از شبکه های اجتماعی تلگرام و میزان استفاده از اپلیکیشن ها، کارشناسان و متخصصان ما در شرکت رجا بهره گیری از این ظرفیت ها را آغاز کردند.
وی گفت: راه اندازی "ربات تلگرام" به دلیل استفاده از تکنیک پرسش و پاسخ گام به گام، بالا بودن سرعت انتقال اطلاعات در این بستر و ... در نوع خود یکی از بهترین ایده ها برای برقراری ارتباط با کاربر و فروش بلیت می باشد.

مدیرعامل رجا همکاری با شرکت آسان پرداخت و استفاده از اپلیکیشن "آپ" را دیگر طرح جدید این شرکت برای سهولت در خرید بلیت بیان کرد و گفت: این نرم افزار کاربردی و رایگان با بیش از 5 میلیون کاربر فعال، یکی از موفق ترین اپلیکیشن های تلفن همراه در ایران بوده که به عنوان شناخته شده ترین اپها در حوزه پرداخت در بین مردم عزیز کشورمان مبدل شده و خصوصاً این که رضایت چشم گیر کاربران را تاکنون را به همراه داشته است. 

رجبی در خصوص چگونگی بهره گیری از "ربات تلگرام" برای خرید بلیت قطارهای رجا افزود: هموطنان می توانند با ثبت نشانی @RajaTicketBot در تلگرام خود، عضو این ربات تلگرام شوند و برای تهیه بلیت قطارهای رجا اقدام کنند.

وی در باره اپلیکیشن "آپ" گفت: متقاضیان جدید عضویت در این سامانه با ارسال عدد یک توسط پیامک به شماره 2000733 و نصب برنامه "آپ" در گوشی های تلفن همراه خود می توانند با انتخاب گزینه خرید بلیت قطار اقدام به تهیه بلیت کنند.

مدیر عامل رجا از مزیت های استفاده از اپلیکیشن "آپ" به امکان استفاده از کیف پول در خرید بلیت قطار، امکان ذخیره کردن شماره کارت های شتاب جهت پرداخت های بعدی و امکان مشاهده سابقه خریدهای قبلی اشاره کرد و گفت: متقاضیان در هر دو روش جدید برای خرید بلیت قطارهای رجا امکان اتصال به سامانه ثبت احوال و خرید بلیت با کد ملی را دارند ، ضمن این که با دریافت بلیت بارکد دار در تلگرام و ارائه آن می توانند سوار قطار شوند.

شرکت حمل و نقل ریلی رجا اولین شرکت حمل و نقلی ایران است که در استفاده از اپلیکیشن "آپ" و "ربات" تلگرامی پیشگام در توسعه روش های الکترونیکی و استفاده از شبکه های اجتماعی برای عرضه بلیت قطارهای خود است.

نظر شما