شناسهٔ خبر: 42978 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در پنج ماه ابتدای امسال انجام شد:

آسفالت بیش از ۵۶ کیلومتر راه‌ روستایی در خراسان رضوی

راه روستایی رئیس اداره نظارت بر راه‌های روستایی خراسان رضوی از آسفالت ۵۶.۳ کیلومتر راه‌ روستایی استان در پنج ماه ابتدای امسال خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خراسان رضوی، عباسعلی مرادی با بیان اینکه در فروردین ماه امسال ۲ کیلومتر از محور روستایی گرو در شهرستان چناران آسفالت شده، گفت: همچنین ۱.۶ کیلومتر از محور کراب-شاره سبزوار و ۳ کیلومتر از محور چلقی-کلاته سیدا مشهد نیز آسفالت شده است.

وی افزود: در اردیبهشت ماه ۴ کیلومتر از محور تندک-مج سبزوار و ۲ کیلومتر از محور کلاته سادات، ۲ کیلومتر از محور بوژان- در بهشت نیشابور، ۱.۲ کیلومتر از محور ارداک چناران، ۱.۸ کیلومتر از محور کامه- هلالی بجستان نیز آسفالت گردیده است.

وی ادامه داد: همچنین در این ماه یک کیلومتر از محور اردولوک از شهرستان مشهد، یک کیلومتر از محور کاریز صباح و یک کیلومتر از محور عیبر آباد نیشابور آسفالت شده است، در خرداد ماه نیز ۲.۱ کیلومتر از محور طزر-چشام سبزوار، ۲ کیلومتر از محور ارغش نیشابور و ۲.۵ کیلومتر از محور کامه علیا-بکاول تربت‌حیدریه نیز آسفالت شده است.

مرادی گفت: در این ماه ۱.۶ کیلومتر از راه‌های جاده قاین- رضو و ۱.۴ کیلومتر از محور راه دوم جاده روستای کلات، ۰.۵ کیلومتر از محور کلاته ثم تربت‌حیدریه و ۱.۳ کیلومتر از محور اینچه‌ها قوچان آسفالت شده است.

رئیس اداره نظارت بر راه‌های روستایی خراسان رضوی گفت: در تیرماه نیز ۲.۹ کیلومتر از محور کلاته نو و کلاته خان شهر زاوه و ۲.۷ کیلومتر از سه‌راهی گراخک به کاهو، همچنین ۱.۷ کیلومتر در جهت تعریض و روکش هفت خانه در خلیل‌آباد، ۱.۲ کیلومتر از راه‌های داغی-سنجدک کاشمر و ۲ کیلومتر از راه‌های اندرزی قوچان آسفالت گردیده است.

وی تصریح کرد: در مردادماه امسال احداث راه روستایی اقر علیا فریمان به طول ۴.۵ کیلومتر با ۳.۸ کیلومتر آسفالت، آسفالت ۶ کیلومتر از راه روستایی کلاته سادات سبزوار، آسفالت ۲ کیلومتر راه روستایی چاله زرد-پس کمر و ۲ کیلومتر روکش آسفالت محور شیر تپه از جمله اقدامات این اداره بوده است.

وی بیان کرد: به طور کلی از ابتدای سال ۹۶ تاکنون ۵۶.۳ کیلومتر از راه‌های روستایی استان خراسان رضوی آسفالت شده است. 

نظر شما