شناسهٔ خبر: 43414 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

جزئیات جلسه شورای مسکن با حضور استاندار استان خراسان شمالی:

بهره‌برداری از مسکن مهر شیروان و گلستانشهر تا بهمن سال جاری

جلسه مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری شورای مسکن با حضور استاندار خراسان شمالی خبر داد و گفت: تا بهمن ماه سالجاری ۱۸۰۰ واحد را در گلستانشهر به بهره برداری می رسانیم.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از اداره روابط عمومی راه و شهرسازی استان خراسان شمالی، علیرضا مصطفی زاده در جلسه شورای مسکن استان که با حضور صالحی استاندار، علی نیا  معاون عمرانی استانداری و مدیران کل عضو شورا برگزار شد گفت: مجموع واحدهای مسکن مهر در شهرهای بالای ۲۵۰۰۰نفر جمعیت در خراسان شمالی ۲۴۰۰۰ واحد بوده است که تا قبل از زلزله ۱۵۰۰۰ واحد افتتاح و ۹۰۰۰ واحد باقی مانده بود که در جریان زلزله ۵/۷ریشتری ۲۳ اردیبهشت ماه این آمارها مخصوصا در گلستانشهر تغییر کرد.

مصطفی زاده در این جلسه عنوان کرد : امیدواریم با تمهیدات و برنامه ریزی های که انجام دادیم بتوانیم تا بهمن ماه سالجاری ۱۸۰۰ واحد را در گلستانشهر به بهره برداری برسانیم.

وی تصریح کرد: البته بخشی از تاخیر به وجود آمده در آماده سازی این پروژه ها ناشی از بحث اجرای شبکه فاضلاب و تاسیسات آب و فاضلاب است که مربوط به اداره آب و فاضلاب می باشد که با هماهنگی های انجام شده قرار است هرچه سریعتر اقدامات مربوطه انجام شود.

 مصطفی زاده اظهار کرد: در شهرستان اسفراین نیز ۱۱۶۰ واحد باقی مانده داریم، ضمنا آماده سازی مسکن مهر در اسفراین به عهده شهرداری است.

مدیر کل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت:در مسکن مهر شیروان نیز ما ۱۱ پروژه داریم شامل ۱۷۰۰ واحد که دارای مشکلات عدیده ای هستند و پیگیر هستیم تا این مشکلات را رفع کنیم و ۱۰۰۰ واحد از این مساکن دارای پیشرفت ۸۰ تا ۱۰۰ درصدی است که در تلاشیم تا بهمن ماه سالجاری به بهره برداری برسانیم البته آماده سازی مجموعه سایت مسکن مهر شیروان در دست شهرداری می باشد که امیدواریم هرچه سریعتر به پایان برسانند.

نظر شما