شناسهٔ خبر: 43547 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در نامه‌ به شهردار تهران مطرح شد:

هشدار نماینده تهران نسبت به احتمال بروز یک فاجعه در خیابان سپهبد قرنی/ کاظم جلالی: جان مردم در خطر است

عکس ترکیبی رییس مرکز پژوهش‌های مجلس طی نامه‌ای به شهردار تهران موضوع احتمال بروز خطر جبران ناپذیر در خیابان شهید سپهبد قرنی تهران را هشدار داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از ایسنا، ‌متن نامه کاظم جلالی نماینده مردم تهران، ری،‌ شمیرانات،‌ اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی به شرح زیر است:

«جناب آقای دکتر نجفی

شهردار محترم تهران

باسلام‌ و تحیت؛

ضمن آرزوی سلامتی و توفیق رورزافزون، احتراما به استحضار می رساند که دو اسکلت فلزی در دو طرف ساختمان مرکز پژوهش‌ها یکی هجده سال و دیگری سیزده سال معطل مانده و هر دو ساختمان خصوصا اسکلت بخش شمالی ساختمان مرکز، گودالی بیست و سه متری ایجاد کرده و با نیلینگ، خیابان شهید قرنی را از فروریزی در گودال محافظت می کند. از ماه‌ها پیش این مرکز پی گیر حادثه احتمالی خطرناک در این منطقه بوده که بجایی نرسیده است. هم اینک ساختمان مرکز پژوهش‌ها در حال انتقال است و این نامه از سر خیرخواهی و جلوگیری از خسارات احتمالی جانی و مالی و پیشگیری و اعلام خطر از وقوع یک فاجعه در تهران نگاشته می‌شود. کارشناسان می گویند عمر نیلینگ شش ماه تا یکسال است لیکن عمر این نیلینگ بیست و سه ساله است و اگر نیلینگ شکسته شود بخشی از خیابان سپهبد قرنی را خواهد بلعید. من بعنوان یک مسئول و نماینده تهران در مجلس شورای اسلامی و کسی که ماه‌ها با خوف احتمال بروز یک فاجعه به همه مسئولین وقت بویژه شهرداری تذکر داده‌ام (حتی شهردار محترم قبلی از محل نیز بازدید کرده‌اند ) مجدداً به جنابعالی که اخیراً مسئولیت شهرداری کلانشهر تهران را پذیرفته‌اید هشدار می‌دهم و می‌گویم جان مردم در خطر است و احتمال بروز یک فاجعه ملی می‌رود. والامر الیکم

کاظم جلالی»

نظر شما