شناسهٔ خبر: 43743 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

به‌زودی در استان گلستان انجام می‌شود:

بهره‌برداری از آسفالت محور روستایی کردکوی – درازنو در استان گلستان

مصاحبه سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان از بهره‌برداری و آسفالت محور کردکوی –روستای ییلاقی درازنو در آینده‌ای نزدیک در سال جاری خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان، حسین محبوبی سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان در بازدید از پروژه آسفالت محور کوهستانی درازنو در گفتگو با واحد خبرگزاری صدا و سیمای استان گفت: طول محور ۲۵ کیلومتر است که طی سال‌های گذشته ۱۹/۵ کیلومتر آن انجام و امسال ۵/۵ کیلومتر آن در دست بهسازی قرار دارد.

وی در این خصوص افزود: محور ارتباطی درازنو به‌عنوان یک راه کوهستانی و دارای شش روستا و وجود سایت هواپیمایی، فرستنده صدا و سیما و مناطق گردشگری از اهمیت خاصی برای استان و کشور دارا است که این اداره کل در این راستا اقدام به بهسازی محور فوق نموده است.

سرپرست اداره کل راه و شهرسازی استان گلستان عملیات اجرا شده در این محور را شامل زیرسازی، احداث ابنیه فنی و اصلاح برخی از نقاط ذکر کرد.

محبوبی اعتبار مورد نیاز این پروژه را در سال جاری ۹۵ و ۹۶ دو میلیارد و سیصد میلیون تومان اعلام و افزود: تاکنون ۱۵۰ میلیون تومان از منابع استانی به این اداره کل تخصیص یافته است.

گفتنی است در این بازدید جمالی فرماندار شهرستان کردکوی، بخشدار، مدیریت ساخت و توسعه راه‌های اداره کل و رئیس اداره راه و شهرسازی کردکوی، محبوبی راه همراهی کردند.

نظر شما