شناسهٔ خبر: 44017 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در استان اردبیل انجام شد:

بازگشایی ۲۷ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی در مناطق سیل‌زده مشکین‌شهر

علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل از بازگشایی ۲۷ کیلومتر راه اصلی، فرعی و روستایی در مناطق سیل زده شهرستان مشکین‌شهر خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل، علی رحمتی مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در جلسه ستاد مدیریت بحران شهرستان مشکین‌شهر که با حضور سرپرست استانداری اردبیل برگزار شد با اعلام این خبر گفت: راهداران پرتلاش با تمام توان برای ارائه خدمات و امدادرسانی به سیل‌زدگان در سه بخش مرکزی، قصابه و مرادلو ۱۱۳ ساعت فعالیت کردند.

وی با بیان اینکه نیروهای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل به موقع در مناطق سیل زده حضور یافته و اقدامات لازم را انجام داده افزود: راهداران خستگی‌ناپذیر با ۹ دستگاه ماشین‌آلات سبک، سنگین و سوخت‌رسان توانستند ۲۷ کیلومتر از راه‌های اصلی، فرعی و روستایی مناطق سیل زده شهرستان مشکین‌شهر را بازگشایی کنند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان اردبیل با بیان اینکه هم‌اکنون راهداران در حال بازگشایی و پاک‌سازی ریزش‌های ناشی از سیل در مسیر فرعی مشکین‌شهر هریس هستند، گفت: این اداره کل برای مقابله با حوادث احتمالی شرایط نامساعد جوی و وقوع سیلاب طبق پیش‌بینی هواشناسی و مدیریت بحران کاملاً آماده است.

نظر شما