شناسهٔ خبر: 44079 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

با حضور وزیر راه و شهرسازی انجام می‌شود:

دومین دوره رویداد ملی جستار کیفیت در تجربه‌های بازآفرینی شهری/ رونمایی از کتاب و تقدیر از برگزیدگان دومین دوره مسابقه عکاسی

پوستر دومین دوره رویداد ملی جستار کیفیت در تجربه‌های بازآفرینی شهری در چارچوب اندیشه ایران‌شهری ۲۵ مهرماه با حضور وزیر راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی دومین دوره رویداد ملی جستار کیفیت در تجربه‌های بازآفرینی شهری در چارچوب اندیشه ایران‌شهری ۲۵ مهرماه با حضور عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی برگزار خواهد شد.

محمد سعید ایزدی معاون معماری و شهرسای وزارت راه و شهرسازی نیز در جلسه به عنوان سخنران حضور خواهد یافت.

همچنین قرائت بیانیه و سخنرانی داوران رویداد در بخش‌های اصلی و جنبی برنامه جستار کیفیت در تجربه‌های بازآفرینی شهری، معرفی تجربههای برتر و تقدیر از کنشگران اثرگذار در زمینه‌ ارتقای کیفیت زندگی شهروندان در بافت‌های ناکارآمد شهری، رونمایی از کتاب و تقدیر از برگزیدگان دومین دوره مسابقه عکاسی و معرفی کتاب‌های برتر و تقدیر از صاحبان آثار برگزیده در زمینه بازآفرینی شهری از دیگر برنامه‌های این جلسه خواهد بود.

گفتنی است دومین رویداد ملی جستار کیفیت در تجربه‌های بازآفرینی شهری ۲۵ مهرماه از ساعت ۱۴ الی ۱۸ در سالن دکتر پاکدامن مرکز تحقیقات راه، مسکن و شهرسازی برگزار خواهد شد./

نظر شما