شناسهٔ خبر: 44512 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

فهرست تكميلی نمايندگان رسمی فروش بليط پروازهای ايام اربعين

سازمان هواپيمايي كشوري مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری، ليست تكميلی نمايندگان رسمی فروش بليط پروازهای ايام اربعين حسينی را اعلام كرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری، رضا جعفرزاده مدير روابط عمومی سازمان هواپيمايی كشوری اظهارکرد: پروازهای اربعين حسيني از ۱۳ آبان آغاز و تا ۲۲ آبان ماه جاری ادامه خواهد داشت.

وی افزود: سازمان هواپيمايي كشوري به منظور ساماندهي و جلوگيری از اختلال در فروش بليت پروازهاي ايام مذكور ليست تكميلي (پيوست) نمايندگان رسمي فروش بليط پروازهای ايام اربعين را جهت رفاه متقاضيان با ذكر آدرس و شماره تلفن هاي آن مراكز اعلام كرد.

به گفته جعفرزاده علاوه بر دفاتری كه در جدول پيوست آمده است نمايندگي فروش شركت هاي هواپيمايي نيز آمادگي خود را براي ارائه بليت اعلام كرده است.

وي با بيان اينكه نرخ بليت تهران- نجف- تهران، تهران- بغداد- تهران يك ميليون و ۲۰۰ هزار تومان و مشهد- نجف- مشهد، مشهد- بغداد- مشهد يك ميليون و ۵۰۰ هزار تومان و بليت يكسره از مبدا تهران ۶۰۰ هزار تومان و يكسره مشهد به دو مقصد نجف و بغداد ۷۵۰ هزار تومان تعيين شده است گفت: هر گونه فروش خارج از نرخ اعلام شده تخلف محسوب شده و در صورت ارسال شكايات از طريق سايت سازمان هواپيمايي كشوري به نشاني www.cao.ir يقينا برخورد خواهد شد.

مدير روابط عمومي سازمان هواپيمايي كشوري از مسافران خواست تا از خريد بليت از مراكز غير مجاز خودداري كنند و در صورت مشاهده فروش بليت توسط سايت ها و مراكز غير مجاز برخورد خواهد شد.

نظر شما