شناسهٔ خبر: 44746 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گیلان خبر داد:

اتمام کلیه واحدهای دارای قراردادهای سه‌جانبه مسکن مهر استان گیلان تا پایان سال مالی ۹۶

رضا علی نیا مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گیلان گفت: کلیه واحدهای دارای قراردادهای سه‌جانبه مسکن مهر استان تا پایان سال مالی ۹۶ به اتمام رسیده و در اختیار متقاضیان محترم قرار می‌گیرد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان گیلان، رضا علی نیا مدیر مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی گیلان با اشاره به جزئیات پیشرفت ساخت ۷۸۶۵ واحد مسکن مهر سه‌جانبه در استان گفت: از مجموع ۷۸۶۵ واحد مسکن مهر سه‌جانبه در استان، ۴۶۰۹ واحد تحویل شده و آماده تحویل به متقاضیان وجود دارد و ۳۲۵۶ واحد نیز باقیمانده است.

وی افزود: از مجموع واحدهای باقیمانده ۱۳۸۰ واحد فاقد متقاضی در شهرهای رشت، منجیل، لوشان و رستم‌آباد وجود دارد که متقاضیان می‌توانند ضمن بازدید و اطلاع از روند آماده‌سازی واحدها جهت خرید و آگاهی از شرایط واگذاری واحدهای باقیمانده به اداره کل راه و شهرسازی استان مراجعه نمایند.

مدیر مسکن و ساختمان راه و شهرسازی گیلان در ادامه بیان کرد: کلیه واحدهای مسکن مهر سه‌جانبه از تسهیلات ۴۰۰ میلیون ریالی با سود ۴ و ۷ درصد برخوردارند و امیدواریم کلیه واحدهای دارای قراردادهای سه‌جانبه مسکن مهر استان تا پایان سال مالی ۹۶ به اتمام رسیده و در اختیار متقاضیان محترم قرار گیرد.

نظر شما