شناسهٔ خبر: 45230 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

امروز برگزار شد:

ملاقات مردمی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با ۱۱ شهروند

جلسه سرپرست اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی از برگزاری ملاقات مردمی مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی با ۱۱ شهروند خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، سید داود دانشمند بیان کرد: در این دیدار که در محل اداره کل راه و شهرسازی برگزار شد مردم درخواست‌های گوناگون خود را در حوزه فعالیت‌های راه و شهرسازی مطرح کردند.

دانشمند گفت: دکتر مصطفی‌زاده در این جلسه میزبان ۱۱ نفر از مراجعه‌کنندگان و متقاضیان بود و از نزدیک مشکلات آنان را شنید و دستورات لازم را صادر کرد.

وی افزود: از این ۱۱ مورد ملاقات مردمی ۷ مورد مربوط به حوزه مسکن،۳ مورد حوزه املاک و حقوقی، ۱ مورد حوزه عمران و بهسازی  بود که در این جلسه مدیران و روسای ادارات ذیربط نیز حضور داشتند.

دانشمند افزود: در این ملاقات دکتر مصطفی‌زاده مدیرکل راه و شهرسازی استان خراسان شمالی به مشکلاتی با موضوعات انصراف مسکن مهر، اضافه واریزی مسکن مهر و آسفالت محوطه‌های بلوک‌های مسکن مهر در حوزه مسکن و واگذاری زمین، زمین‌های تصرف شده در حوزه املاک  پاسخ دادند.

سرپرست اداره روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی اظهار کرد: دکتر مصطفی‌زاده برگزاری مستمر و مداوم ملاقات مردمی را از ضروریات دانسته و تسریع در رسیدگی به درخواست ایشان از مدیران و کارشناسان خواستار شد.

گفتنی است افرادی که خواهان ملاقات حضوری با مدیرکل راه و شهرسازی استان دکتر مصطفی‌زاده هستند می‌توانند با مراجعه به سایتWWW.nkh.mrud.ir جهت دیدار اقدام نمایند و ثبت‌نام متقاضیان تنها از طریق سایت اداره کل میسر خواهد بود و لازم نیست تا مراجعه‌کنندگان برای ثبت درخواست به صورت حضوری و با صرف وقت و هزینه به اداره کل راه و شهرسازی خراسان شمالی مراجعه کنند. 

نظر شما