شناسهٔ خبر: 45255 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

شناسایی ۶ نقطه پرتصادف در محورهای راز و جرگلان در خراسان شمالی

رفع نقطه حادثه خیز مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شهرستان راز و جرگلان گفت: ۶ نقطه پرتصادف در محورهای این شهرستان شناسایی شده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره‌کل راه و شهرسازی حراسان شمالی علی گلشنی اظهار کرد: با تلاش های صورت گرفته درسال جاري  ۲ نقطه از نقاط پرتصادف در محورهای این شهرستان حذف شده است و رفع یک نقطه دیگر نیز در دست اقدام است.

وی خاطرنشان کرد: تمام نقاط پرتصادف مزبور شناسایی شده در این شهرستان، در محورهای فرعی است افزود: آشکارسازی و ترانشه  برداری در تمام نقاط پرتصادف انجام شده است و پیگیری برای انجام اقدامات مربوط به حذف و رفع عوامل حوادث در دست انجام است.

وی خاطرنشان کرد: برای ارتقای ایمنی تردد در جاده ها، طی نیمه نخست امسال روکش آسفالت دوراهی راز و غلامان و نیز مسیر تخته باغلق به طول ۱۸ کیلومتر انجام شده است.

وی خاطرنشان کرد: اجرای لکه گیری وآسفالت نیز در طول ۱۲ کیلومتر از محورهای این شهرستان به اتمام رسیده است.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان راز و جرگلان افزود: در این مدت یک کیلومتر شانه در محورهای مختلف این شهرستان ایجاد شده است.

وی خط کشی در جاده هابه طول ۸۰ کیلومتر و نصب تابلو و علائم را از دیگر اقدامات انجام شده در محورهای این شهرستان طی نیمه نخست امسال عنوان کرد./

نظر شما