شناسهٔ خبر: 46065 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

تابش:

انجام اسکان موقت خسارت‌دیدگان زلزله کرمانشاه طی ۲ ماه/ حل اسکان دائم زلزله زدگان با کمک مردم طی یکسال آتی

علی تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی با اشاره به آنکه برای همه خسارت‌دیدگان زلزله کرمانشاه، پرونده تشکیل می‌شود و با بودجه دولت اسکان موقت زلزله‌زدگان انجام خواهد شد، گفت: اسکان موقت طی دوماه به صورت کامل انجام، و‌بعد از آن در یکسال آینده انشا الله کار اسکان دائم هم با کمک خود مردم حل خواهد شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی از بنیاد مسکن انقلاب اسلامی، علیرضا تابش رئیس بنیاد مسکن انقلاب اسلامی در جلسه مدیریت بحران استان کرمانشاه، گفت: برای همه خسارت‌دیدگان پرونده تشکیل خواهد شد با توجه به بودجه‌ای که از سوی دولت تخصیص داده شده  پول به استان تزریق شده و نحوه ورود به اسکان موقت مورد نظر است.

تاش ادامه داد: در هر خانه که تخریب شده است می‌توانیم یک اسکان موقت بسازیم یا برای اجاره سرپناه پول به سرپرست خانوار پرداخت کرد که چادرها جمع شود

رئیس بنیاد مسکن انقلاب‌اسلامی افزود: برای ساخت اسکان دائم باید از اصناف خود شهرستان‌ها استفاده شود، با این امر حتما اقتصاد هم در این منطقه فعال خواهد شد.

وی گفت: اسکان موقت طی دوماه به صورت کامل انجام، و‌بعد از آن در یکسال آینده انشا الله کار اسکان دائم هم با کمک خود مردم حل خواهد شد.

نظر شما