شناسهٔ خبر: 46133 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار خبر داد:

پیشرفت ۷۵ درصدی اجرای پروژه زیرگذر شهرک صنعتی بهاران در استان همدان

علی یدالله‌زاده رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار استان همدان از پیشرفت ۷۵ درصدی اجرای پروژه زیرگذر شهرک صنعتی بهاران یا شهرستان خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان همدان، علی یدالله‌زاده با اعلام این مطلب افزود: در راستای تسریع اجرای این پروژه همزمان با سفر ریاست جمهوری وقت در سال ۹۰ مصوبه‌ای تنظیم و مقرر شد وزارت راه و شهرسازی، پس از آزادسازی اراضی محل احداث تقاطع یاد شده توسط استانداری نسبت به اجرای پروژه اقدام کند.

وی با بیان اینکه در همین راستا عملیات اجرایی این پروژه آغاز شد و تاکنون از پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصدی برخوردار است، بیان کرد: هدف از اجرای این طرح داشتن ترافیک ایمن و روان و صرفه‌جویی در مصرف سوخت و انرژی و کوتاه شدن زمان سفر است.

رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان بهار در رابطه با مشخصات زیرگذر شهرک صنعتی بهاران عنوان کرد: این پروژه شامل احداث یک دهنه ۱۴ متری با طول ۴۰ متر در حال ساخت است.

وی در بخش پایانی سخنانش یادآور شد: در مناقصه دوم نیز شرکت همدان پارس با مبلغ ۲۱ میلیارد ریال برنده عملیات اجرایی پایانی این پروژه شده است.

نظر شما