شناسهٔ خبر: 46637 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران:

توسعه با حمل و نقل هوایی گره خورده است/ روحانی و آخوندی برای توسعه حمل و نقل هوایی ارزش زیادی قائل هستند

رحمت الله مه‌آبادی مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران با اشاره به اینکه سیاست دولت توسعه حمل و نقل هوایی است، افزود: رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی برای توسعه حمل و نقل هوایی ارزش زیادی قائل هستند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، رحمت‎اله مه‎آبادی در بازدید از فرودگاه فسا با تاکید بر اینکه توسعه با حمل و نقل هوایی گره خورده است، گفت: وقتی فرودگاه فعال می‎شود زندگی و سرمایه‎های محلی زنده می‎شوند.

وی با اشاره به اینکه سیاست دولت توسعه حمل و نقل هوایی است، افزود: رئیس جمهور و وزیر راه و شهرسازی برای توسعه حمل و نقل هوایی ارزش زیادی قائل هستند.

مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران هدف از این سفر را کمک به توسعه فرودگاه فسا عنوان کرد و گفت: زیرساخت‎های توسعه حمل و نقل هوایی در فسا فراهم است و تا جایی که گنجایش داشته باشد برای توسعه آن اقدام می‎کنیم. همچنین از یک سال و نیم گذشته طرح مشاوره عملیاتی را برای نیازسنجی و رفع محدودیت‎های پروازی این فرودگاه اجرایی کرده‎ایم.

در این بازدید همچنین نماینده مردم فسا در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر دید مثبت مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران به توسعه فرودگاه فسا به استقبال خوب اهالی شهرستان از فرودگاه اشاره کرد و گفت: ظرفیت برای فعالیت فرودگاه فسا وجود دارد، اما باید تلاش کنیم که مسافران بیشتری را جذب کنیم.

محمدجواد جمالی همچنین افزود: بسیاری از زیرساخت‎ها و شرایط در فرودگاه فسا فراهم است و با افزایش طول باند، این فرودگاه آماده فعالیت می‎شود.

به گزارش شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران این بازدید که دیروز ۱۲ آذر، انجام شد و رحمت‎اله مه‎آبادی، رئیس هیئت مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه‎ها و ناوبری هوایی ایران به همراه غلامحسین باقریان، عضو هیئت مدیره و معاون عملیات فرودگاهی، حسین اسفندیاری، قائم مقام مدیرعامل در امور فرودگاه‎ها و محمدجواد جمالی نماینده مردم فسا از بخش‎های مختلف فرودگاه دیدن کرد.

نظر شما