شناسهٔ خبر: 47136 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

در راه و شهرسازی خراسان شمالی انجام شد

جزئیات نشست رفع ابهامات صدور پروانه‌های شخص حقوقی

جلسه سرپرست مدیریت مسکن و ساختمان راه و شهرسازی خراسان شمالی از تشکیل جلسه رفع ابهامات صدور پروانه‌های شخص حقوقی در راه و شهرسازی خراسان شمالی خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی خراسان شمالی، جواد عمادیان فر گفت: امروز شنبه مورخ ۲۵ آذرماه ۱۳۹۶، جلسه‌ای با حضور مهندس بهزاد معاونی، معاون مدیرکل دفتر سازمان‌های مهندسی و تشکل‌های حرفه‌ای وزارت راه و شهرسازی و همراهان ایشان و مهندس رمضانی، رئیس سازمان نظام‌مهندسی ساختمان استان و رئیس و کارشناسان اداره نظام‌مهندسی به منظور رفع مشکلات شرکت‌های طراح و ناظر حقوقی و شرکت‌های خدمات فنی و آزمایشگاهی برگزار شد.

وی اظهار کرد: در این جلسه کلیه ابهامات صدور پروانه‌های شخص حقیقی نیز بررسی و رفع شد.

بهزاد معاونی، معاون مدیرکل دفتر سازمان‌های مهندسی و تشکل‌های حرفه‌ای وزارت راه و شهرسازی نیز در این جلسه افزود: استان خراسان شمالی جزو کم حاشیه‌ترین استان‌های ما در بحث تشکل‌های حرفه‌ای است و این کار باید ادامه‌دار باشد.

وی همچنین به بحث پرونده‌هایی که بایگانی شده‌اند اشاره کرد و افزود: پرونده‌هایی که بایگانی شده‌اند باید کلاً بازنگری شوند که اگر در پرونده‌ای اشتباهی رخ داده است در مسیر درست قرار گیرد.

نظر شما