شناسهٔ خبر: 47247 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

معرفی کتاب؛

مجموعه قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های مناطق بندری

کتاب نخستن کتاب مجموعه قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های مناطق بندری به همت سازمان بنادر و دریانوردی در یکهزار تیراژ منتشر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، نخستن کتاب مجموعه قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های مناطق بندری به همت سازمان بنادر و دریانوردی، معاونت امور بندری و اقتصادی و اداره کل مناطق ویژه بندری و سرمایه‌گذاری با عنوان نخستین کتاب در حوزه قوانین، مقررات و دستورالعمل‌های بندری در یکهزار تیراژ در آذرماه سال جاری (۹۶) منتشر شد.

این کتاب در راستای اطلاع‌رسانی عمومی و تسهیل دسترسی سرمایه‌گذاران، صاحبان کالا و فعالان اقتصادی حوزه بندری و دریایی به آخرین قوانین و مقررات، مزایا و معافیت ها و دستورالعمل های اجرای مرتبط با مناطق بندری تهیه و تنظیم شده است.

حسین صادقی‌نژاد مدیرکل مناطق ویژه بندری و سرمایه‌گذاری در رابطه با ویژگی‌های کتاب فوق، گفت: سازمان بنادر و دریانوردی به عنوان سازمان پیش رو در زمینه جذب فعالان اقتصادی بخش غیردولتی اقدامات گسترده‌ای جهت تحقق اهداف قانون برنامه توسعه مبنی بر رشد و توسعه مناطق بندری، افزایش حضور سرمایه‌گذاران و فعالان اقتصادی در عرصه خدمات بندری و دریایی، تمرکز زدایی و کاهش بوروکراسی اداری و همچنین پیاده‌سازی کامل تسهیلات و مزایای قانونی در مناطق ویژه بندری معمول داشته است.

گفتنی است، کتاب فوق از طریق انتشارات سازمان بنادر و دریانوردی قابل دریافت و بهره‌برداری است.

 

نظر شما