شناسهٔ خبر: 47598 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

ششمین جلسه شورای تأمین مسکن استان بوشهر برگزار شد

محمدحسن باستی ششمین جلسه شورای تأمین مسکن استان بوشهر به ریاست معاون امور عمرانی استانداری در استانداری بوشهر برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر، ششمین جلسه شورای تأمین مسکن استان بوشهر با حضور مهندس باستی معاون امور عمرانی استانداری بوشهر، مهندس دستغیبی مدیریت مسکن و ساختمان اداره کل راه و شهرسازی استان و مدیران کل دستگاه‌های خدمات‌رسان در سالن جلسات استانداری بوشهر برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دستغیبی دبیر شورای مسکن استان گزارشی از مصوبات جلسه گذشته این شورا ارائه کرد.

وی در خصوص تحویل مسکن مهر ۶۶۰ واحدی بوشهر گفت: متقاضیانی که آورده خود را تکمیل و نسبت به تقسیط وام اقدام نمایند و قرارداد اجاره زمین منعقد نمایند این اداره کل آمادگی تحویل واحدهای متقاضیان را دارد و در اسرع وقت نسبت به تحویل آن‌ها اقدام می‌نماید.

در ادامه جلسه باستی از دستگاه‌های خدمات خواست تا هرچه سریع‌تر نسبت به تکمیل پروژه‌های مسکن مهر اقدام نمایند تا متقاضیان بتوانند واحدهای خود را تحویل بگیرند.

معاون امور عمرانی استانداری بوشهر افزود: مهمترین مشکل برخی از پروژه‌های مسکن مهر که تاکنون تکمیل نشده است آب، فاضلاب، برق و گاز است که جهت تکمیل این پروژه‌ها می‌بایست ترتیبی اتخاذ کرد تا هرچه سریع‌تر این مشکلات برطرف شود.

نظر شما