شناسهٔ خبر: 48411 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان خبر داد:

احداث باند دوم ورودی بیرم لارستان به طول ۳ کیلومتر

جاده مدیرکل راه و شهرسازی لارستان به همراه رئیس اداره راه و شهرسازی اوز از محور فداغ بیرم بازدید کردند و از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در این پروژه قرار گرفتند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی لارستان، محمد باقری فرد مدیرکل راه و شهرسازی لارستان به همراه سیف‌الله عباسی رئیس اداره راه و شهرسازی اوز از محور فداغ بیرم بازدید کردند و از نزدیک در جریان اقدامات صورت گرفته در این پروژه قرار گرفتند.

باقری فرد عنوان کرد: بیرم یکی از دورترین بخش‌های لارستان به حساب می‌آید و به دلیل قرار گرفتن در محور لار به لامرد و منطقه انرژی بر پارس جنوبی و عسلویه این محور دارای اهمیت زیادی است به همین منظور بهسازی این محور چند مدتی است که در دستور کار این اداره کل قرار دارد.

وی افزود: این پروژه به طول ۱۳ کیلومتر حدفاصل فداغ تا بیرم است که در مرحله اول سه کیلومتر از ورودی بخش بیرم لارستان دوبانده شده و امیدواریم ۵ کیلومتر دیگر از این پروژه را در آینده نزدیک به بهره‌برداری برسانیم و ۵ کیلومتر دیگر این پروژه نیز در سال ۹۷ به اتمام برسد.

مدیرکل راه و شهرسازی لارستان ادامه داد: قطعه اول این پروژه به طول ۳ کیلومتر و حجم خاک‌برداری ۵۸ هزار مترمکعب و حجم خاک‌ریزی ۵۶ هزار مترمکعب بوده و ۵ دستگاه ابنیه فنی در این محور ساخته شده است.

نظر شما