شناسهٔ خبر: 48448 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر خبر داد:

برگزاری جلسه هیئت نمایندگی املاک و مسکن در اداره کل راه و شهرسازی استان بوشهر

فرزاد رستمی مدیرکل راه و شهرسازی بوشهر از برگزاری جلسه هیئت نمایندگی املاک و مسکن در این اداره کل خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی راه و شهرسازی استان بوشهر، این جلسه به ریاست مدیرکل راه و شهرسازی و با حضور سرپرست املاک و حقوقی، مدیریت مسکن و ساختمان، عامل ذیحساب سازمان ملی زمین و مسکن، رئیس املاک و بانک زمین، مسئول اداره واگذاری، رئیس اداره حقوقی و کارشناسان املاک و حقوقی در ساعت ۱۵/۳۰ مورخ ۹۶/۱۰/۲۶ در دفتر سرپرست مدیریت املاک و حقوقی برگزار شد.

فرزاد رستمی در حاشیه این جلسه گفت: این نشست در خصوص تکمیل برنامه اجرایی سال ۹۶ و همچنین برنامه‌های پیشنهادی سال ۹۷ به سازمان ملی زمین و مسکن تشکیل شد.

وی ضمن تأکید بر برگزاری چنین جلساتی اظهار کرد: در این جلسه موضوعات مختلف مطرح شد که توسط هیئت نمایندگی تصمیماتی اتخاذ شد.

وی در ادامه افزود: بیشتر موضوعات در خصوص درخواست واگذاری زمین، درخواست انتقال سند مالکیت، ارزیابی و قیمت‌گذاری اراضی مورد درخواست اشخاص حقیقی و حقوقی با کاربری‌های مختلف وفق ضوابط و مقررات ابلاغی، واگذاری و تعیین و تکلیف زمین بوده است.

مدیرکل راه و شهرسازی استان بوشهر در پایان اعلام کرد: جلسه هیئت نمایندگی برحسب درخواست‌ها و در جهت رفع موانع و ابهامات موجود و اتخاذ تصمیمات هر هفته در اداره کل راه و شهرسازی استان برگزار می‌گردد.

نظر شما