شناسهٔ خبر: 49018 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی(ره): 

پرواز‌های فرودگاه امام(ره) ظهر چهارشنبه به شرایط عادی بازمی‌گردد/ بخاطر تاخیر پرواز‌ها از مردم عذرخواهی می‌كنم

شهرام آدم‌نژاد مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی از عادی شدن شرایط پرواز‌های فرودگاه امام خمینی تا ظهر فردا خبر داد و گفت: روز گذشته ۶۶ پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه امام انجام شد و امروز نیز تعدادی پرواز صورت گرفت. 

شهرام آدم‌نژاد در گفتگوگو با خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی با اشاره به اقدامات انجام شده جهت بهبود شرایط خدماتی و پرواز‌های فرودگاه امام خمینی (ره) اظهار کرد: از شامگاه روز شنبه که بارش برف و کولاک و همچنین کاهش دید افقی در فرودگاه حاکم شد، به دلیل جلوگیری از کاهش ایمنی، پرواز‌ها متوقف شد. 

وی افزود: تا ظهر روز یکشنبه سطوح پروازی، معابر و اپرون پاکسازی و بازگشایی شد اما علی‌رغم نشست ۷ پرواز روی باند فرودگاه امام خمینی به دلیل شدت بارش برف و کولاک و کاهش دید افقی مجدد از انجام پرواز‌ها جلوگیری به عمل آمد. 

آدم‌نژاد خاطرنشان کرد: با توجه به تلاش‌های شرکت شهر فرودگاهی برای بازگشایی و آماده‌سازی باند فرودگاه انتظار می‌رفت ایرلاین‌ها زمان دقیق پرواز‌ها را به مسافران اعلام کنند. 

 مدیرعامل شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی در ادامه از تلاش راهداران به منظور بازگشایی جاده‌های ارتباطی به فرودگاه امام خمینی تشکر کرد و گفت: روز گذشته ۶۶ پرواز ورودی و خروجی در فرودگاه امام انجام شد و امروز نیز تعدادی پرواز صورت گرفت. 

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود ظهر فردا مورخ ۱۱ بهمن ماه شرایط به روال عادی بازگردد. 

آدم‌نژاد تصریح کرد: براساس آیین‌نامه حقوق مسافر با تاخیر‌های پرواز‌های فرودگاه امام خمینی (ره) رفتار خواهد شد و با توجه به اين نكته كه ایرلاین‌ها در ارائه خدمات به مسافرين كوتاهي كردند، شرکت شهر فرودگاهی براي جبران سعی و تلاش مي‌كند. 

وی از مردم بخاطر تاخیر پرواز‌ها عذرخواهی کرد و گفت: تمام تلاش خود را برای پاکسازی سطوح پروازی و رفع مشکلات به کار بسته‌ایم.

نظر شما