شناسهٔ خبر: 49099 - سرویس وزارتی
نسخه قابل چاپ

در راس هیاتی صورت گرفت:

وزیر راه و شهرسازی وارد فرودگاه جیرفت شد/ افتتاح ۱۶۱ كیلومتر بزرگراه و راه روستایی/ بازدید از چند پروژه عمرانی

عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی به منظور افتتاح ۱۶۱ كیلومتر بزرگراه و راه روستایی و بازدید از چند پروژه عمرانی در راس هیاتی وارد فرودگاه جیرفت شد و مورد استقبال مقامات استانی و ملی قرار گرفت.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی عباس آخوندی وزیر راه و شهرسازی در نخستین روز ایام‌الله دهه فجر به منظور بازدید از چند پروژه عمرانی شامل بافت فرسوده، بیمارستان و راهسازی و همچنین افتتاح ۱۶۱ كیلومتر بزرگراه و راه روستایی وارد فرودگاه جیرفت شد و  با استقبال مسئولان استانی قرار گرفت.

قرار است وزیر راه و شهرسازی در این سفر از فرودگاه جیرفت، بافت فرسوده شهر جیرفت، گلخانه نمونه محصولات جالیزی، بیمارستان و بافت فرسوده انبرآباد، عملیات اجرایی بیمارستان ۲۵۸ تختخوابی جیرفت و محور جیرفت- بم بازدید كند.

همچنین  طبق برنامه قرار است که آخوندی در این سفر ۵۶ كیلومتر بزرگراه و ۱۰۵ كیلومتر راه روستایی در جیرفت را افتتاح كند.

امیر امینی معاون برنامه‌ریزی و مدیریت منابع، خیراله خادمی معاون وزیر و مدیرعامل شركت ساخت و توسعه زیربناهای حمل ونقل، هوشنگ عشایری سرپرست شركت عمران و بهسازی شهری ایران، رحمت‌اله مه‌آبادی مدیرعامل شركت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران، محمدجعفر علیزاده معاون وزیر و مدیرعامل سازمان مجری ساختمان‌ها، محسن نریمان قائم مقام وزیر در امور استان‌ها و عبدالهاشم حسن‌نیا معاون راهداری سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای وزیر راه و شهرسازی وی را در این سفر همراهی می‌كنند.

نظر شما