شناسهٔ خبر: 49308 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

توسرکانی خبر داد:

صدور ۲۲ هزار و ۸۰۷ سند برای مسکن مهر

احمد توسرکانی رییس سازمان ثبت اسناد و املاک کل کشور در رابطه با حوزه‌های اقتصادی، ۴۸ هزار ۲۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها را وصول کردیم که ۳۱ درصد افزایش را دارا بوده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، احمد توسرکانی صبح امروز در نشست خبری خود با بیان این که حدود ۷۳ میلیون انواع خدمات در سازمان ثبت املاک و اسناد کشور به هموطنان عزیزمان ارائه شده است، گفت: ۲ میلیون ۶۶ هزار سند مالکیت صادر شده است که از این تعداد ۷۷ هزار ۶۷۵ سند مالکیت در رابطه با اراضی منطقه‌ای، ۱۵ هزار ۸۲ سند برای اراضی روستایی و ۶ هزار و ۶۱۰ سند برای اراضی ملی صادر شده است.

وی در خصوص سند مالکیت مسکن مهر نیز اظهار کرد: ۲۲ هزار و ۸۰۷ سند برای مسکن مهر و ۱۰۷ هزار و ۶۳۳ اسناد مربوط به قانون تعیین تکلیف و صادر شد که در همین حوزه ۶۳۳ هزار رای صادر کردند.

رئیس سازمان ثبت اسناد و املاک کشور ادامه داد: در دفاتر اسناد رسمی در ۱۰ ماه گذشته ۱۰ میلیون و ۴۸۵ هزار ۵۳۲ سند صادر کردیم و حدود ۶ میلیون خدمات از جمله ۵ میلیون ۱۵۳ هزار ۸۹۹ گواهی امضا صادر شده است.

وی درباره ثبت ازدواج و طلاق نیز گفت: ثبت ازدواج در ۱۰ ماه گذشته ۵۱۶ هزار ۲۰۴ ازدواج به ثبت رسیده است که ۷ درصد کاهش داشته و ۱۴۷ هزار ۹۸۳ طلاق که ۴ درصد افزایش نشان می‌دهد.

توسرکانی اافزود: در رابطه با حوزه‌های اقتصادی، ۴۸ هزار ۲۱۳ میلیارد و ۷۵۰ میلیون ریال از مطالبات معوقه بانک‌ها را وصول کردیم که ۳۱ درصد افزایش را دارا بوده است. ۱۷ هزار ۳۱ نفر ممنوع الخروج داریم که ۲ هزار ۴۸۲ تن از آن‌ها با رفع موانع توانستند به فعالیت خود ادامه دهند.

برچسب‌ها:

نظر شما