شناسهٔ خبر: 49370 - سرویس مسکن و شهرسازی
نسخه قابل چاپ

باحضور طاهرخانی صورت گرفت؛

تحویل ۱۰۶۱ واحد مسکن مهر در شهر جدید هشتگرد

افتتاح یک هزار و ۶۱ واحد مسکن مهر روز چهارشنبه در هفتمین روز از دهه مبارک فجر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی تحویل متقاضیان شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، با حضور استاندار البرز و حبیب ا... طاهرخانی معاون وزير راه و شهرسازی ١٠٦١ واحد مسكن مهر به همراه یک باب كلانتری، ٤ زمين ورزشي و مسير خط انتقال آب افتتاح و عمليات اجرايي ٣ باب مدرسه و یک زمين ورزشی آغاز گردید. این واحد‌های مسکونی با امکانات کامل زیربنایی و روبنایی تکمیل و تحویل شده است. 

مدیرعامل شهرک جدید هشتگرد در آیین تحویل این واحد‌های مسکونی به متقاضیان گفت: تعداد کل واحد‌های مسکونی در شهر جدید هشتگرد ۴۹ هزار و ۷۶۷ واحد است. 

شیرزاد یزدانی ادامه داد: تاکنون ۱۴ هزار و ۵۷۰ واحد مسکونی تحویل متقاضیان در شهر جدید هشتگرد شده است. 

وی تعداد واحد‌های مسکن مهر را که تاکنون تکمیل شده ۲۵ هزار و ۷۸۷ واحد اعلام کرد و گفت: برای این واحد‌ها ۵ مدرسه ساخته شده و ۶ مدرسه در حال ساخت است. 

یزدانی گفت: ۴ مسجد برای مسکن مهر ساخته شده و ۳ مسجد هم در حال ساخت داریم. 

وی همچنین از ساخت ۳ مجموعه ورزشی برای این واحد‌ها خبر داد و گفت که ۲ مکان دیگر هم در حال ساخت است. تعداد پارک و فضای سبز مسکن مهر به ۱۳ واحد رسیده و ۱ پارک در حال ساخت است. 

وی افزود: ۵ مرکز تجاری هم برای واحد‌های مسکن مهر ساخته شده و یک مرکز نیز در حال اجراست. 
قرار است در شهر جدید هشتگرد ۸ طرح عمرانی، فرهنگی و ورزشی به بهره برداری برسد که مبلغی افزون بر ۱۱۲ میلیارد تومان هزینه اجرای این طرح‌ها بوده است. 

براساس گزارش ایرنا، افتتاح کلانتری فاز ۷ و کلنگ احداث یک مدرسه ۱۲ کلاسه با اعتباری بیش از ۵۱ میلیارد ریال و زمین چمن ورزشی برنامه هفتمین روز گرامیداشت دهه فجر است. 

افتتاح و آغاز عملیات اجرایی ۸ پروژه عمرانی، فرهنگی و ورزشی در هفتمین روز دهه فجر با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهر‌های جدید و استاندار البرز در شهرجدید هشتگرد از دیگر برنامه‌های امروز در شهرستان ساوجبلاغ است. 

معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی شهر‌های جدید و استاندار البرز و هیات همراه صبح چهارشنبه باحضور در مزارشهدای گمنام شهرجدید هشتگرد وادای احترام به مقام شامخ شهدای دفاع مقدس در مراسم افتتاحیه طرح‌های عمرانی، فرهنگی و ورزشی شهرجدید حضور یافتند.

نظر شما