شناسهٔ خبر: 49837 - سرویس هوایی
نسخه قابل چاپ

نوریان مطرح کرد؛

منتقدان ورود هواپیما سقوط هواپیمای تهران- یاسوج را ببینند/ سقوط هواپيما عبرت و تلنگری باشد تا وضعیت حمل و نقل را سر و سامان دهیم

اردشیر نوریان نماینده مردم شهرکرد با اشاره به انتقاد‌هایی که از خرید هواپیما‌ها توسط دولت انجام می‌شد، گفت: آن‌هایی که منتقد ورود هواپیما بودند سقوط هواپیمای تهران- یاسوج را ببینند.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی، اردشیر نوریان نماینده مردم شهرکرد ضمن تسلیت به بازماندگان حادثه هواپیمای تهران- یاسوج، در تذکری شفاهی در صحن علنی مجلس گفت: از صبح تاکنون که این خبر آمده، ده گونه اظهارنظر شده، یکی می‌گوید نقص فنی بوده و یا خطای انسانی. وقایع این‌چنینی نشان می‌دهد مجلس باید بر موضوع ناوگان حمل و نقل ریلی و خطوط هوایی دقت کافی کند. وقتی موضوعی از دولت مطالبه می‌کنیم اذن به شی، اذن به لوازم شی هم است.

براساس گزارش ایسنا، وی ادامه داد: آقایانی که فریاد می‌زدند نه پول می‌خواهیم نه هواپیما و ورود هواپیما‌ها را به باد انتقاد می‌گرفتند امروز ببینند در یک وضعیت نه چندان ناگوار هوایی و اقلیمی یک هواپیما سقوط می‌کند و ۱۰۰ نفر هم کشته می‌شوند. همت کنیم وضعیت حمل و نقل کشور را سر و سامان دهیم و همچنین تاخیری که در فرودگاه وجود دارد مورد اعتراض مردم است. این موضوع به وضعیت فرودگاه بر می‌گردد؛ آن وقت ما فشار می‌آوریم که اعتبار فرودگاه‌ها را کاهش دهیم. این موضوع تلخ بود، ولی عبرت و تلنگری برای ما باشد در اینگونه وقایع درست تصمیم بگیریم.

نظر شما