شناسهٔ خبر: 49853 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راهداری خراسان رضوی خبر داد:

سالن مسافری پایانه مرزی دوغارون دچار آتش‌سوزی شد

آتش‌سوزی مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی گفت: ظهر دیروز بر اثر نشت گاز کپسول همراه مسافر افغانی، سالن مسافری پایانه مرزی دوغارون دچار حریق شد.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی، ابراهیم نصری با اعلام خبر فوق افزود: طبق گزارش مدیر پایانه مرزی دوغارون علت اصلی وقوع انفجار حریق، نشت یکی از دو کپسول گاز پیک‌نیکی مایع مربوط به یکی از مسافرین متردد افغانستانی بوده است.

وی اظهار کرد: در ابتدای این انفجار باعث ایجاد حریق و آتش گرفتن بخشی از سالن مسافری شد که به واسطه زبانه کشیدن آتش، حریق گسترش یافت و برای اطفاء آن علاوه بر امکانات آتش‌نشانی موجود از آتش‌نشانی دوغارون نیز کمک گرفته شد.

نصری در خصوص میزان خسارات وارد شده افزود: هنوز برآوردی از میزان خسارت صورت نگرفته و موضوع در دست بررسی است ولیکن سیستم‌های رایانه‌ای، تجهیزات اداری، سیم‌کشی‌ها، روشنایی‌های مسیرهای ورودی و خروجی، سیستم تهویه مطبوع و شیشه‌های حائل قسمت ورودی و خروجی سالن مسافری خسارت‌ دیده است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان خراسان رضوی ابراز امیدواری کرد در کمترین زمان ممکن با بازسازی سالن، وضعیت به روال عادی ارائه خدمات برگردد.

این ‌مقام‌ مسوول در پایان گفت: خوشبختانه این حادثه هیچ‌گونه خسارت جانی نداشته است.

پایانه مرزی دوغارون هم‌مرز با کشور افغانستان است.

نظر شما