شناسهٔ خبر: 50066 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌ها تأکید کرد:

لزوم اختصاص ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل کمربندی غرب اندیمشک

مراسم سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌های کشور گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و بهره‌برداری کمربندی غرب اندیمشک موردنیاز است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی خوزستان، محمدرضا کدخدایی سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌های کشور در بازدید از پروژه‌های راهسازی شهرستان اندیمشک در جمع خبرنگاران گفت: ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار برای تکمیل و بهره‌برداری کمربندی غرب اندیمشک موردنیاز است.

وی افزود: با توجه به نیاز شهروندان شهرستان اندیمشک و نیز برطرف کردن گره ترافیکی، فاز دوم تقاطع با احداث یک پل روگذر در دستور کار قرار گرفته و امروز شاهد پیشرفت خوبی در پروژه هستیم که با توجه به نیاز شهرستان و لزوم تکمیل هر چه سریع‌تر پروژه، نصب عرشه میانی تقاطع پس از تعطیلات نوروزی در دستور کار قرار می‌گیرد.

سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌های کشور گفت: کار احداث دو رمپ کناری در پل میدان بسیج در حال اجرا و تکمیل است که امیدوار هستیم با توجه به نیاز شهرستان اندیمشک پروژه در خرداد سال آینده تکمیل و بهره‌برداری می‌رسد.

کدخدایی در ادامه با ابراز رضایت از پیشرفت عمرانی پروژه کمربندی غرب اندیمشک عنوان کرد: با توجه به منابع اختصاص داده شده به کمربندی غرب اندیمشک پیشرفت پروژه رضایت‌بخش بوده و چشم‌انداز روشنی در این پروژه متصور هستیم.

سرپرست معاونت ساخت و توسعه راه‌های کشور با اشاره به مطالبه ۲۰ میلیارد تومانی پیمانکار پروژه تصریح کرد: بر اساس برآورد انجام‌شده، ۱۵۰ میلیارد تومان اعتبار مالی برای تکمیل و بهره‌برداری کمربندی غرب اندیمشک موردنیاز است که تحقق این میزان اعتبار نیازمند همراهی نمایندگان استان خوزستان در مجلس شورای اسلامی و استاندار خوزستان است.

وی در ادامه با تأکید بر نیاز ۱۵۰ میلیارد تومانی اعتبار برای تکمیل و بهره‌برداری کمربندی غرب اندیمشک گفت: با توجه به منابع محدود در زمینه تخصیص منابع موردنیاز تلاش برای تخصیص اعتبار از سایر منابع، آغاز و در صورت تخصیص منابع مالی موردنیاز امکان اجرای عملیات در محور و تقاطع وجود داشته و زمان اتمام پروژه کاهش خواهد یافت.

نظر شما