شناسهٔ خبر: 50694 - سرویس استان‌ها
نسخه قابل چاپ

مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین خبر داد:

نصب و راه‌اندازی کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی در الموت استان قزوین/ تولید اولین آسفالت گرم

کارخانه آسفالت مدیرکل راه و شهرسازی استان قزوین با اشاره به راه‌اندازی کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی در الموت توسط شرکت کندوان پارس گفت: مجوز این کارخانه پس از پیگیری‌های صورت گرفته صادر شد و به یاری خدا با تولید آسفالت در این کارخانه شاهد تسریع بیشتری در اجرای پروژه‌های راهسازی و نگهداری راه در الموت خواهیم بود.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از روابط عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان قزوین، مسعود حق لطفی با اعلام این خبر گفت: با سفارش اداره راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای الموت امروز شاهد تولید اولین آسفالت گرم این کارخانه بودیم.

حق لطفی اضافه کرد: شرکت کندوان پارس، قراردادی را با این اداره کل برای مرمت، بهسازی و اجرای روکش آسفالت محورهای فرعی و روستایی مناطق الموت شرقی و غربی منعقد نموده است.

وی ادامه داد: پس از انعقاد قرارداد، این شرکت به منظور تولید آسفالت موردنیاز خود اقدام به نصب و راه‌اندازی کارخانه آسفالت ۱۲۰ تنی در حاشیه محور روستایی کارندچال نمود و جهت تولید، مترصد صدور مجوز و پروانه بهره‌برداری از صنعت و معدن استان بود.

حق لطفی افزود: منطقه الموت دارای محورهای بسیاری بوده و از مناطقی است که تقاضای سفر قابل‌توجهی نیز دارد و با توجه به کوهستانی بودن منطقه و دوری از مصالح راهسازی، پیمانکاران برای فعالیت در الموت با مشکلاتی مواجه بودند که امیدواریم با راه‌اندازی این کارخانه بخش قابل‌توجهی از این مسائل حل شود.

مدیرکل راه و شهرسازی با اشاره به اینکه یک کارخانه آسفالت دیگر نیز در رجایی دشت الموت مشغول فعالیت است، عنوان کرد: این کارخانه در اختیار بخش خصوصی قرار داشته و آسفالت موردنیاز برای بخش‌های مختلف راهسازی را تولید می‌کند.

نظر شما