شناسهٔ خبر: 50897 - سرویس بنادر و دریانوردی
نسخه قابل چاپ

مدیر توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی سازمان بنادر و دریانوردی:

تخصیص اعتبار ٨٠٠ میلیارد تومان برای گردشگری دریایی/ بخشی‌نگری مانع جدی توسعه گردشگری دریایی

کامیاب مدیر توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی سازمان بنادر و دریانوردی گفت: سازمان بنادر و دریانوردی ،برای توسعه گردشگری دریایی، در فاز اول این طرح ۸ هزار میلیارد ریال تخصیص داده است.

به گزارش پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی به نقل از سازمان بنادر و دریانوردی، مهدی کامیاب مدیر توسعه زیرساخت‌های گردشگری دریایی سازمان بنادر و دریانوردی، گفت: کشور ما پتانسیل بالایی در زمینه صنعت گردشگری دارد که متاسفانه در سال‌های گذشته مغفول واقع شده است.

وی افزود: با اتخاذ سیاست‌های مشخص و روشن از سوی مدیرعامل سازمان بنادر در حوزه گردشگری دریایی در فاز اول  تسهیلات  ۸۰۰۰ میلیارد ریالی در نظر گرفته شده است که می تواند به توسعه آن کمک کند.

 مدیر توسعه زیرساختهای گردشگری دریایی سازمان بنادر و دریانوردی اظهار کرد: با ایجاد ساختار جدید گردشگری دریایی در معاونت مهندسی و توسعه امور زیربنایی، فعالیت‌های مربوط به زیرساخت‌های این بخش به طور متمرکز پیگیری خواهد شد.

 وی ادامه داد: بخشی نگری و توجه نکردن به نقطه نظرات کارشناسان باعث شد تا گردشگری دریایی آنگونه که در اهداف  و برنامه‌ها آمده بود رشد نکند.

کامیاب عنوان کرد:برای توسعه   گردشگری  دریایی نشست‌های  تخصصی برگزار می‌شود تا تمام چالش‌های این بخش مشخص شود. با استفاده ازنظر کارشناسان و نخبگان می‌توان گردشگری دریایی را توسعه داد.

نظر شما